reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana moj ma zawsze nadzieje ale boi sie jak nie wiem. Po pierwszej pozytywnej beciesie mega ucieszyl ale byla ylko cb,a jak mu wwe wrzesniu powiedzialam ze beta duzo wyzsza i super to popatrzyl i zapytal: ale to jest pewneczy za 2 dni znowu sie okaze ze nic z tego...??
Wiec oni tez to strasznie przezywaja tylko tego nie pokazuja po sobie. Ja musle ze twoj nie chce zebys sie martwila ii chce cie uspokoic:)

Teraz dziewczyny uwaga!!! Mam 25 str do nadrobienia to pewnie bedzie monolog:D
No tak... przecież taka rola mężczyzn, być silnym i prawdziwie meskim;)
 
reklama
Tak się cieszę, że Wam się udało jeszcze @dżoasia i cała reszta ;) Mój m podobie na początku też tak na chłodno nawet mu powiedziałam, że nic się nie cieszy on to przechodził na swój sposób. Po prenatalnych machina ruszyła:D jak zobaczył jak malutka się rusza to teraz on jej stylistą zostanie takie ubranka wybiera że głowa mała :p:p
Kochana chyba mam zamiar dolaczyc samym poczatkiem roku i zrobic dobre otwarcie;)
Pisz mi tu jaka malutka duza! Zdjąćko tez bys wrzucila:tak:
 
reklama
no hej dziewczyny. jestem po lekarzu.widac na usg jajo plodowe ktore jest ok.w nsrodku jajko zolte tez ok.zarodka jeszcze nie widac.ogolnie ginekolog powiedziala ze jajo sie nie odkleja.krwiaka pod macica nie mam.torbieli na jajnikach tez nie. ogolnie wszystko jest ok. powiedziala ze to krwawienie to moze byc po acardzie..... bo innego powodu nie ma,jak wrocilam juz do domku to zaczelam troszke mocniej krwawic ale to chyba nic nie znaczy co?
Nie to pewnie po tym jak Ci tam gmerala.super ze wszustko ok. Ktory masz dpt?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry