reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny,a powiedzcie mi czy ktoras z Was wie moze jak wyglada prowadzenie ciazy w Novum?Najbardziej chodzi mi o ceny wizyt.Jeszcze sie zastanawiam czy czasem nie zostac tam chyba czulabym sie bezpieczniej tym bardziej jak by to miala byc ciaza blizniaczao_O
Moj po pozytywnej becie wzial 250 zl za wizyte.Reszta moze byc tansza

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O sache pytal dzisiaj Mirek jak mu powiedzialam, ze bylam u immunologa - chyba byl pewny, ze zaraz sobie pogada jakim to sacha jest "starodawnym" doktorem czy cos w tym stylu, bo on z oksfordu to swiatowy. Ale jak powiedzialam, ze zawedrowalam az do lodzi to minka.zrzedla i powiedzial ze nie zna Pasnika.
Dla swietego spokoju pojde do tej babeczki i zobacze co mi powie ta "pierwszorzedna Pani immunolog" ;)
Dzoasia a nie jest tak ze ten twoj lekarz ma swoich ziomkow do ktorych cie wysyla zeby i tak zaproponowac ci to co on uwaza za sluszne a oni maja tylko poprzec jego dzialania. Tak sobie pomyslalam po poczynaniach tego twojego lekarza
 
Ogolnie weekend byl spokojny, chociaz robilismy switeczne dekoracje, ale maz wszystko drzwigal. Bylismy na spacerze, rano jeszcze bylo ok a tak okolo 20 sie zaczelo, teraz troche ustalo ale boje sie wstawac!!!

W styczniu poronilam w tym samym czasie dlatego sie strasznie boje!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jejku weszłam na forum a tutaj tak się dzieje. Trzymaj się mocno i wierz że historia że stycznia się nie powtórzy. Ściskam.
 
dzień dobry kobietki,poradzcie proszę co na bóle głowy,raczej migrenowe?od niedzieli bóle głowy non stop.Próbowałam juz zimnych okładów,kąpieli relaksującej,kawki z mlekiem i nic.Paracetamol brałam wczoraj ale kurcze przecież nie bede codziennie brać tabletek
 
reklama
Do góry