reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W Wawie? Ale to szpital tak? Urodzic tam da sie?[emoji16] Moze mama by lekarza dobrego ginka mogla polecic do prowadzsnia ciazy i porodu.Tylko najpoerw to trzeba ta ciaze donosic w sumie[emoji57]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem z 50 km od Warszawy :-)) i to u nas takze nie polecam takiej podróży tylko szukac czegos blizej siebie :-)
A ciaze bedziesz w Novum prowadzila??
 
reklama
wlasnie zrobilam i zglupialam dlatego jestem spowrotem. Dzisiaj beta 9,575!!! Jak to mozliwe? w poniedzialek byla 1,690!!!
Ratunku bo zwariuje!

Dziewczyny, wy wiecie wszystko!! co myslicie? Juz myslalam ze to koniec a tu nadzieja wrocila!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Albo krwiak i przez krwawienie nic nie bylo widac w jamie macicy tak jak u dzoasi. Albo gorsza opcja byc moze jeden kropek sie ewakuowal.czego oczywiscie nie zycze i oby tak nie bylo
 
Albo krwiak i przez krwawienie nic nie bylo widac w jamie macicy tak jak u dzoasi. Albo gorsza opcja byc moze jeden kropek sie ewakuowal.czego oczywiscie nie zycze i oby tak nie bylo

raczej mysle ze ta druga mniej pesymistyczna wersja, dzisiejsza wersja bety na to tez wskazuje. Bede informowac!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,a powiedzcie mi czy ktoras z Was wie moze jak wyglada prowadzenie ciazy w Novum?Najbardziej chodzi mi o ceny wizyt.Jeszcze sie zastanawiam czy czasem nie zostac tam chyba czulabym sie bezpieczniej tym bardziej jak by to miala byc ciaza blizniaczao_O
 
Ja jestem z 50 km od Warszawy :-)) i to u nas takze nie polecam takiej podróży tylko szukac czegos blizej siebie :-)
A ciaze bedziesz w Novum prowadzila??
Lewy ponoc wybranym tylko prowadzi.jak sie zgodzi to tak ale i chce gina jakiegos ktory w szpitalu pracuje.Mam na oku babeczke z polecenia pracuje w szpitalu sw.Zofii i tam przyjmuje w przychodni prywatnej przyszpitalnej.Ale na razie o tym nie mysle.Musi byc wszysrko dobrze i dopiero..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry