reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jutro leze, dzwonie z rana do lekarza aby skonsultowac. Mysle ze powie aby wrocic w srode na bete bo w tym momencie tylko to chyba cos nam powie. Mam tylko nadzieje ze mi da zwolnienie abym mogla lezec az do srody i wtedy zrobic kolejne usg, chyba ze wczesniej zdecyduje aby wrocic na usg!

Chce tez jutro poprosic ich o kopie zdjec z usg i przeslac do kliniki w Polsce.
Co mnie trzyma przy nadziei to ta wysoka beta i w sumie brak bolu, oprocz minimalnego klocia w podbrzuszu. Przy takiej becie poronienie raczej wiaze sie z dosc duzymi bolami i skurczami tak jak mialam w styczniu.
Teraz zostaje mi tylko modlitwa i czekac ...




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to tak jak Ci mowilam do sw.Dominika. a jak L4 nie da to funkcjonuje u Was cos takiego jak urlop na zadanie?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakby ktos cos potrzebowal to zapraszamy :-)) tylko to zwykla klinika nie leczenia niepłodności :-)
W Wawie? Ale to szpital tak? Urodzic tam da sie?[emoji16] Moze mama by lekarza dobrego ginka mogla polecic do prowadzsnia ciazy i porodu.Tylko najpoerw to trzeba ta ciaze donosic w sumie[emoji57]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana beta to chyba teraz wlasnie.nic.jie.powie. jesli jeden by sie ewakuowal to od niego beta bedzie spadala. Drugi.bedzie produkowal i nijak nie bedziesz wiedziec na jakim.jestes etapie. Najbezpieczniej bedzie piczekac tydzien i zobaczysz - jesli krwawienie ustapi to powinien byc widoczny pecherzyk i zarodek. Na serduszko pewnie.ciut za wczesnie. Walcz do konca :*

Nic innego jak tylko czekac zostalo [emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry