reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dzień dobry kobietki,poradzcie proszę co na bóle głowy,raczej migrenowe?od niedzieli bóle głowy non stop.Próbowałam juz zimnych okładów,kąpieli relaksującej,kawki z mlekiem i nic.Paracetamol brałam wczoraj ale kurcze przecież nie bede codziennie brać tabletek
Mi na migreny pomaga jak naleje duzo wody do wanny i klade sie tak, zeby uszy miec pod wodą i zeby glowe miec odchylona do tylu. Nie wiem czy to jakas zmiana cisnienia czy cos ale prawie zawszz przechodzi :)
 
reklama
No właśnie wczoraj sobie taką kąpiel zrobiłam.leżałam głową w wodzie przez ok 15 min i nic :(
A odchylilas do tylu?
No to inaczej nie pomoge, moze wypij jakas mala kawe, wiecej wody? Jak jest naprawde zle to paracetamol bierz raczej bez obaw, wiadomo - nie jak cukierki, ale jeden dziennie raczej nie zaszkodzi. Lekarze mowia ponoc ze lepiej lyknac np apap niz meczyc siebie i przy okazji dziecko.
 
dzień dobry kobietki,poradzcie proszę co na bóle głowy,raczej migrenowe?od niedzieli bóle głowy non stop.Próbowałam juz zimnych okładów,kąpieli relaksującej,kawki z mlekiem i nic.Paracetamol brałam wczoraj ale kurcze przecież nie bede codziennie brać tabletek
Znam to, mój rekord 4 dni ból głowy po ścianach chodziłam. Nie pomagało mi nic i kończyło się tabletkami paracetamol możesz brać. Ja ograniczałam sie do 2 tabletek dziennie. Świetny sposób kawa sypana z cytryną.
 
Dziewczyny wczoraj wieczorem na aplimatorze sladu juz nie bylo. Dzisiaj rano znowu na aplikatorze widac odrobine brudnej krwi. Zaznaczam ze na bieliznie ani sladu i po za aplikatorem nie ma sladu zadnego plamienia......
Przestań używać aplikator i zobaczysz czy sie ranisz czy to jakieś plamienie. Ja aplikatorem już przed transferem się zraniłam dlatego zrezygnowałam z niego.
 
reklama
Cierpiace na bezsennosc i lubiace sfare polskie filmy informujd ze wlasnie zaczyna sie Konsul na polsat film[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry