reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A co czytasz ciekawego??
Ja tez musze o czymś pomyśleć bo spac za bardzo nie moge rano,a sprzątać w tym roku na święta nie zamierzam :-D
Dbamy, dbam :). Byłam u mamy ale wróciłam do mieszkania i tu pewnie posiedze ze dwa dni i znów do mamy. Odpoczywam ile się da, program telewizyjny znam chyba na pamięć (na nowe książki do czytania dopiero czekam aż kurier przywiezie). Ty też na siebie uważaj, dwa Maleństwa to nie lada wyzwanie :)
 
Kurde wiec jednak lepiej usg miec zrobione niz 35 dpt.bo jak jest krwiak to czlowiek dostanie zalecenie lezenia i leki dodatkowe.. Rozumiem ze lezysz plackiem i do pracy jitro nie idziesz? Jaki plan dalej?jutro do lekarza jesziesz czy kontakt telefoniczny? Wstawaj tylko na siusiu a jedzonko niech maz do lozeczka przynosi[emoji10]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Jutro leze, dzwonie z rana do lekarza aby skonsultowac. Mysle ze powie aby wrocic w srode na bete bo w tym momencie tylko to chyba cos nam powie. Mam tylko nadzieje ze mi da zwolnienie abym mogla lezec az do srody i wtedy zrobic kolejne usg, chyba ze wczesniej zdecyduje aby wrocic na usg!

Chce tez jutro poprosic ich o kopie zdjec z usg i przeslac do kliniki w Polsce.
Co mnie trzyma przy nadziei to ta wysoka beta i w sumie brak bolu, oprocz minimalnego klocia w podbrzuszu. Przy takiej becie poronienie raczej wiaze sie z dosc duzymi bolami i skurczami tak jak mialam w styczniu.
Teraz zostaje mi tylko modlitwa i czekac ...




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry