reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gosiu moglabym ksiazke napisac na temat tej nierownej walki...wiem jedno nie warto sie poddawac ,nawet i po 5 razach ....zawsze miec cel przed oczami:)
Chyba kupilabym ją jako pierwsza;)
To na kiedy masz termin usg?
Kochana a oprocz starnardu to czy masz jakies dodatkowe "cudowne" leki? Chodzi mi o te immunologiczne.
 
Dziekuje. Nie wiem czemu ale jakos dziwnie sie stresuje. Jak zawsze kiedy ma byc cos nie tak. Ciekawe co tym razem...:baffled::confused:
Wydaje mi sie, ze jestes tak przygotowana, ze nic nie moze Cie zaskoczyc ;) Moze dziwnie sie czujesz, bo dawno juz Cie nie bylo na takiej wizycie? Bedziesz tez musiala podjac decyzje co do tych szczepien, co dalej robic, takze nie zazdroszcze.
 
reklama
Do góry