reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja juz u lekarza, krwawienie w sumie ustalo, troche jasna krew teraz ale nie wiem. Glowe mam pelna mysli, noc nieprzespana. Zobaczymy czy bedzie co ogladac, najbardziej mnie zastanawia to brak konkretnego bolu. Na tym etapie poronienie powinno byc juz dosc bolesne jak bylo ostatnio ... nadzieja umiera ostatnia [emoji120]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz u lekarza, krwawienie w sumie ustalo, troche jasna krew teraz ale nie wiem. Glowe mam pelna mysli, noc nieprzespana. Zobaczymy czy bedzie co ogladac, najbardziej mnie zastanawia to brak konkretnego bolu. Na tym etapie poronienie powinno byc juz dosc bolesne jak bylo ostatnio ... nadzieja umiera ostatnia [emoji120]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Trzymamy kciuki
 
Ja juz u lekarza, krwawienie w sumie ustalo, troche jasna krew teraz ale nie wiem. Glowe mam pelna mysli, noc nieprzespana. Zobaczymy czy bedzie co ogladac, najbardziej mnie zastanawia to brak konkretnego bolu. Na tym etapie poronienie powinno byc juz dosc bolesne jak bylo ostatnio ... nadzieja umiera ostatnia [emoji120]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Trzymam mocno kciuki!
 
Ja juz u lekarza, krwawienie w sumie ustalo, troche jasna krew teraz ale nie wiem. Glowe mam pelna mysli, noc nieprzespana. Zobaczymy czy bedzie co ogladac, najbardziej mnie zastanawia to brak konkretnego bolu. Na tym etapie poronienie powinno byc juz dosc bolesne jak bylo ostatnio ... nadzieja umiera ostatnia [emoji120]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze [emoji175]
 
Ja juz u lekarza, krwawienie w sumie ustalo, troche jasna krew teraz ale nie wiem. Glowe mam pelna mysli, noc nieprzespana. Zobaczymy czy bedzie co ogladac, najbardziej mnie zastanawia to brak konkretnego bolu. Na tym etapie poronienie powinno byc juz dosc bolesne jak bylo ostatnio ... nadzieja umiera ostatnia [emoji120]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Trzymam mocno kciuki, musi byc dobrze ✊
 
Gosiu moglabym ksiazke napisac na temat tej nierownej walki...wiem jedno nie warto sie poddawac ,nawet i po 5 razach ....zawsze miec cel przed oczami:)
Wiem, ja dołączyłam do forum to jeszcze bardziej się udzielała i znam Twoja historie! Dlatego tymbardziej się cieszę, ze się Tobie udało! Ja chyba na temat nierównej walki nic nie jestem w stanie powiedzieć, ponieważ udało nam się za pierwszym razem. Ciebie podziwiam za wytrwałość i wiarę w to, ze marzenia się spełnia. I chyba właśnie się spełniają. To teraz czekamy do lipca na zdjęcia maluszka :)
 
Ja juz u lekarza, krwawienie w sumie ustalo, troche jasna krew teraz ale nie wiem. Glowe mam pelna mysli, noc nieprzespana. Zobaczymy czy bedzie co ogladac, najbardziej mnie zastanawia to brak konkretnego bolu. Na tym etapie poronienie powinno byc juz dosc bolesne jak bylo ostatnio ... nadzieja umiera ostatnia [emoji120]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Trzymam kciuki. :*

@marg88 Jak się czujesz?

Ja już po trzeciej becie, wyniki z piątku będą za godzinę. Idzie je odebrać mój mąż. Zapobiegawczo wzięłam już nospę. To czekanie mnie wykończy. :(
 
Chyba kupilabym ją jako pierwsza;)
To na kiedy masz termin usg?
Kochana a oprocz starnardu to czy masz jakies dodatkowe "cudowne" leki? Chodzi mi o te immunologiczne.
Asiu moj standard to intralipid 3x przed transferem ,teraz co 2 tyd do 12 tyd, Granozyty,Prograf, Encorton 20mg, Clexane ,Metformin,wszystko do 14 tyg.
a oprocz tego folio,progesteron,estradiol, lthyrox, witaminy i pewno jeszcze cos ...skleroza nie boli;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiem, ja dołączyłam do forum to jeszcze bardziej się udzielała i znam Twoja historie! Dlatego tymbardziej się cieszę, ze się Tobie udało! Ja chyba na temat nierównej walki nic nie jestem w stanie powiedzieć, ponieważ udało nam się za pierwszym razem. Ciebie podziwiam za wytrwałość i wiarę w to, ze marzenia się spełnia. I chyba właśnie się spełniają. To teraz czekamy do lipca na zdjęcia maluszka :)

sierpniowy bedzie ,jak bedzie;):);)
 
Do góry