reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja juz u lekarza, krwawienie w sumie ustalo, troche jasna krew teraz ale nie wiem. Glowe mam pelna mysli, noc nieprzespana. Zobaczymy czy bedzie co ogladac, najbardziej mnie zastanawia to brak konkretnego bolu. Na tym etapie poronienie powinno byc juz dosc bolesne jak bylo ostatnio ... nadzieja umiera ostatnia [emoji120]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
oby na USG znalazl twoja kropeczke:tak:
 
Kochane milo bylo z Wami ale moja droga sie wlasnie zakonczyla. Na usg nie ma nic, kompletnie nic ... zero!!!
Daje sobie spokoj juz na zawsze!!! Dziekuje za wsparcie. Rozlaczam sie [emoji45]
Powodzenia!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Kochane milo bylo z Wami ale moja droga sie wlasnie zakonczyla. Na usg nie ma nic, kompletnie nic ... zero!!!
Daje sobie spokoj juz na zawsze!!! Dziekuje za wsparcie. Rozlaczam sie [emoji45]
Powodzenia!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Strasznie mi przykro, nie tak miało się skończyć... Może jednak jeszcze wrócisz kiedyś na forum, jak emocje opadną i wróci chęć do walki?
 
Kochane milo bylo z Wami ale moja droga sie wlasnie zakonczyla. Na usg nie ma nic, kompletnie nic ... zero!!!
Daje sobie spokoj juz na zawsze!!! Dziekuje za wsparcie. Rozlaczam sie [emoji45]
Powodzenia!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Asiunia a bete zrobisz? Prosze cie. U mnie podczas krwotoku tez nic nie bylo widac a 2 tyg pozniej nie dosc ze byl pecherzyk ktory byl wczesniej widoczny to pokazal sie tez drugi. Nie skonczylo sie dobrze bo lekarz kazal idstawic leki a teraz sie zastanawiam co by bylo gdyby... wiec zrob bete, tym bardziej ze mialas 2 malychy podane, powalcz jeszcze, tym bardziej ze mowisz, ze to ostatnia proba.
 
Kochane milo bylo z Wami ale moja droga sie wlasnie zakonczyla. Na usg nie ma nic, kompletnie nic ... zero!!!
Daje sobie spokoj juz na zawsze!!! Dziekuje za wsparcie. Rozlaczam sie [emoji45]
Powodzenia!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
O nieee.... :-( Rety... strasznie mi przykro. Nie ma odpowiednich słów. Może tylko... nie poddawaj się jeszcze tak zupełnie.. daj sobie czas i zobaczysz co przyniesie życie. Trzymaj się!
 
reklama
Kochane milo bylo z Wami ale moja droga sie wlasnie zakonczyla. Na usg nie ma nic, kompletnie nic ... zero!!!
Daje sobie spokoj juz na zawsze!!! Dziekuje za wsparcie. Rozlaczam sie [emoji45]
Powodzenia!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
kurcze,strasznie mi przykro :(:(:(
Zrób jeszcze ten ostatni raz bete !!! Może faktyczne nie widać przez to ze krwawiłaś!
 
Do góry