reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie robiłam takiego sikanego bo jak to ja spisałam to na straty, lekarz mi kazał zrobić betę jutro ale dziś wymiotowałam mdlałam i mega ból brzucha i mąż mnie przywiózł na sor, jedno usg i od razu na oddział...
 
Hej,
dzieki za mile slowa!
Wczesniej gdy mialam 27 lat, staralam sie naturalnie z moim (bylym juz) mezem przez ok 2.5 roku; mam endometrioze I/II stopnia (ogniska usuniete laparoskopowo w 2014 r), byly mial srednie parametry nasienia + tak naprawde on moim zdaniem nie chcial miec dzieci. Po tej laparo zaczelo sie miedzy nami bardzo psuc i w 2015 sie rozwiedlismy.
Moj obecny partner bardzo chce miec ze mna dzieci ale niesty z powodu jego problemow zdrowotnych jedynym wyjsciem jest nasienie od dawcy.
Wiec w lecie tego roku zaczelam podejscie numer 2 do tematu rodziny, od lipca mialam 4 IUI nieudane no i teraz pierwsze IVF. Po stymulacji uzyskano 11 komorek ale tylko 6 bylo dobrej jakosci. Z 4 zaplodnilo sie 3 (nie zapladnialismy wszystkich) z czego najlepiej rokujaca blastka zostala mi podana a 2 pozostale (o klase i dwie klasy slabsze) zostaly zamrozone.
To tyle po krotce :)
Wczoraj sie zamartwialam ze w 5 dpt nie mam zadnych objawow, dzis z kolei od rana czuje lekki bol brzucha jak przed okresem i teraz sie martwie znowu tym ze cos czuje... bete zamieram zrobic w srode
Myśle że będzie dobrze! Tez miałam bóle brzucha jak na okres i była kreseczka na z ta kreseczka biega i psoci ;)
 
Hej dziewczynki, właśnie wylądowałam w szpitalu, hiperstymulacja. Dziś 8 dzień po transferze i beta 97. Jaka szansa że to ciąża a jaka że to działanie ovitrelle? Dziś 13 dzień od zastrzyku. Dzięki za jakieś rady bo w szpitalu sami nie wiedzą :D
Spora ta beta, nie bardzo wierze ze to sprawka Ovitrelle na tym etapie.
Trzymaj się, mam nadzieję że uspokoją ci tą hiperkę jak najszybciej. A mogę zapytać jaki miałaś estradiol i ile komórek pobrano?
 
Ostatni estradiol miałam robiony 3 dni przed punkcją i był 5463 pmol/l
Pobrano 8 kumulusow było 6 komórek, zapłodnily się tylko dwie i obie przygarnęłam:)
 
Dziewczyny, dzisiaj jestem 20dpt ale zaczelam krwawic i to dosc mocno, boje sie ze skonczy sie jak w styczniu ale poki co leze i czekam na jutro! Byly male skrzepy ale tylko 2-3, reszta to czysta krew. Troche czuje w podbrzuszu ale jest to raczej odczucie niz bol.
W poniedzialek beta byla jeszcze 1,690 a teraz nie wiem, jutro z rana chce isc do lekarza jezeli nie bede musiala w nocy jechac do szpitala!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, dzisiaj jestem 20dpt ale zaczelam krwawic i to dosc mocno, boje sie ze skonczy sie jak w styczniu ale poki co leze i czekam na jutro! Byly male skrzepy ale tylko 2-3, reszta to czysta krew. Troche czuje w podbrzuszu ale jest to raczej odczucie niz bol.
W poniedzialek beta byla jeszcze 1,690 a teraz nie wiem, jutro z rana chce isc do lekarza jezeli nie bede musiala w nocy jechac do szpitala!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Lez plackiem, wstawaj tylko do lazienki. Przykro mi, to straszne uczucie, kiedy nie masz na nic wplywu. Nie przemeczylas sie? Nie dzwignelas jakiegos ciezaru? Kochana jeszcze jedno - podczas krwawienie progesteron dopochwowy sie nie wchlania. Zwieksz sporo dawke doustnego, trzymaj sie! :*
 
reklama
Ostatni estradiol miałam robiony 3 dni przed punkcją i był 5463 pmol/l
Pobrano 8 kumulusow było 6 komórek, zapłodnily się tylko dwie i obie przygarnęłam:)
No to trzymam kciuki za znokautowanie tej hiperki jak najszybciej.
Czy ja dobrze kojarzę, pisalas kiedyś w sobotę ze transfer miał być w niedziele w 5 dobie ale trzeba przyspieszyć. To w końcu transfer był w 4 czy 5 dobie?

Ja miałam na 3 dni przed punkcją 6500 pmol/l, pęcherzyków jest kilkanaście ale nie wiem które dojrzałe a które nie. Ciekawa jestem bardzo jak to ocenią - czy się na świeży transfer będę nadawała. Bardzo chciałam bo poprzednio same mrozaczki i klapa i trochę liczylam ze to może coś zmieni.
 
Do góry