reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jaszcze nic nie jest pewne, cała masa dziewczyn plami na tym etapie. Ty plamisz czy żywa krew? Mam nadzieję, że twoje labo szybko daje wynik...

Plamię ale bardziej na bladoczerwono :(
Niestety wyniki będę mieć dopiero ok 18.
Potem się urżnę, a jak wytrzeźwieję to pomyślę co dalej. Mam jeszcze 6 zarodków.
 
reklama
Plamię ale bardziej na bladoczerwono :(
Niestety wyniki będę mieć dopiero ok 18.
Potem się urżnę, a jak wytrzeźwieję to pomyślę co dalej. Mam jeszcze 6 zarodków.
Prawda jest taka że nie ma reguły. Znam masę przypadków plamien a nawet krwawień a okazało się ze ciaza a ja nigdy przenigdy nawet plameczki zanim leków nie odstawiłam. A z 4 transferów tylko jedna biochemiczna. Trzymaj się. A 6 zarodków to ogromna nadzieja.
 
Leków nie odstawiam. Poczekam na wyniki.
Dzięki za wsparcie :blink:
Zawsze na posterunku;)
A ty sie dzis nie poruszalas jakos wiecej? Moze sie troche zmeczylas czy cos? Wiem, ze ciezko nie myslec o najgorszym ale moze zrobil sie jakis maly krwiaczek czy cos, tym bardziej lez i odpoczywaj, zapodaj sobie jakas komedyjke, do jutra zleci. Jak cos to ja mam jutro wolne, wirtualnie urzne sie razem z toba jesli bedzie taka potrzeba. Ale to dopiero jutro, mam nadzieje ze jednak napije sie za twoje zdrowie;)
 
reklama
Do góry