reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Już po wszystkim. W ciągu 48h beta spadła do 89. Już nie biorę leków. Teraz tylko brudze na brunatno. Mam nadzieję że sama się oczyszcze. Martwię się bo nie mam okresu.
Przykro mi. Jeśli plamisz to oznacza, że progesteron spada i @ pewnie będzie niedługo, najpierw chyba jeszcze beta musi spaść do 0.
 
Kochana jesteś taka, zawsze słowko dobre szepniesz. :*
Anett ja tak jeszcze kminię - jeśli Ty miałaś transfer w drugiej dobie, to tak jakbyś miała tą betę 6900 w 20dpt blastki. Jak dla mnie to nie jest dolna granica, tylko dość wysoka wartość, dolna granica to może jeśli brac pod uwagę 2 zarodki...
Jak na jednego to obstawiałabym na ten dzień betę ok 4tys, że też byłaby ok...
 
Kurdę Dziewczyny lekarz mi pow.że beta jest w dolnej granicy normy, ale jak sprawdziłam na kalkulatorze to jest poniżej normy... 23 dpt 6914.
Tak od wtorku czułam że zapachy mi przestały przeszkadzac, przestałam się meczyc czyli objawy zaczeły ustawać.Jak na moje oko, jeden kropek się ewakuował i chciał pociągąćdrugiego dlatego drugi się odkleił.Oby moje leżenie sprawiło żeby się dokleił i już ze mną pozostał..
Zostanie zobaczysz [emoji4] [emoji110]!

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Śliczna: Ja właśnie skończyłam 5 procedurę eksperymentalną. Niestety tylko 1 dobre jajko. W poniedziałek okaże się czy jest zarodek. Transfer odroczony. Jeśli mój kropek nie przetrwa, biorę jajko od dawczyni. Nie chcę dłużej czekać, bom wiekowa już, a chcę przynajmniej dwoje. BUZIAKI DLA WAS:*
Dziękuję
Powiedzenia !!!!!
Czekam na dobre wieści w poniedziałek
 
Adunnia masz stresa? Mikolaj juz niedlugo bedzie chodzil;) bylas grzeczna w tym roku???:D
Oj byłam bardzo grzeczna [emoji6] teraz w tym tyg w pon miałam wizytę i lekarz przełożył cc z 6.12 na 12.12 więc jeszcze troszkę muszę poczekać na spotkanie z maluchami [emoji4] teraz 4.12 jeszcze wizyta i jak wszystko będzie dobrze to termin cc to 12.12 [emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry