reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam dziewczyny ,
Bardzo dawno mnie tu nie było .... muszę trochę was poczytać w wolnej chwili i poznać. Będę mieć transfer w przyszły czwartek , jestem dobrej myśli , powinnam mieć w zeszłym miesiącu ale nawalilam , za późno leki zaczęłam brać i niestety nie doszło do transferu.
Miałam już in vitro w 2015r z którego mam synka prawie półtorarocznego. Udało nam się za pierwszym razem
Powodzenia, i czuj sie u nas dobrze:-)
 
Kurdę Dziewczyny lekarz mi pow.że beta jest w dolnej granicy normy, ale jak sprawdziłam na kalkulatorze to jest poniżej normy... 23 dpt 6914.
Tak od wtorku czułam że zapachy mi przestały przeszkadzac, przestałam się meczyc czyli objawy zaczeły ustawać.Jak na moje oko, jeden kropek się ewakuował i chciał pociągąćdrugiego dlatego drugi się odkleił.Oby moje leżenie sprawiło żeby się dokleił i już ze mną pozostał..
Kochana nie sprawdzaj narazie tej bety,w przypadku dwóch zarodków może sie zdarzyc jej chwilowe zachwianie. Trzymaj się i myśl pozytywnie,wszystko bedzie dobrze!!:-)
 
Witam dziewczyny ,
Bardzo dawno mnie tu nie było .... muszę trochę was poczytać w wolnej chwili i poznać. Będę mieć transfer w przyszły czwartek , jestem dobrej myśli , powinnam mieć w zeszłym miesiącu ale nawalilam , za późno leki zaczęłam brać i niestety nie doszło do transferu.
Miałam już in vitro w 2015r z którego mam synka prawie półtorarocznego. Udało nam się za pierwszym razem

Życzę Ci, żebyś na Święta mogła pochwalić się pozytywną beta :)
 
Oj byłam bardzo grzeczna [emoji6] teraz w tym tyg w pon miałam wizytę i lekarz przełożył cc z 6.12 na 12.12 więc jeszcze troszkę muszę poczekać na spotkanie z maluchami [emoji4] teraz 4.12 jeszcze wizyta i jak wszystko będzie dobrze to termin cc to 12.12 [emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
No to już na dniach,cudnie i czekamy razem z Toba!!;-)
 
@Oczekiwanie2017 czy bedziesz teraz na zwolnieniu? Ktorego dpt masz wizyte w klinice??;-)

Tak, ja będę teraz na zwolnieniu. Czułam się dobrze więc myślałam że popracuje jeszcze trochę, ale oczywiście jak trzeba zostać w domu to zostaje. Może się okazać że Maleństwo szybko pójdzie do góry i wtedy będę mogła do pracy wrócić. Wizytę mam 13 grudnia czyli 28 dpt.
 
reklama
Do góry