reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja jestem już po pukcji czekam na wynik nietety miałam tylko trzy komórki to tylko jedna jest możliwa do zapłodnienia czekamy czy się podzieli

Ja miałam tylko cztery. Dzien po zadzwonili ze tylko jedna sie zapłodniła, w dniu transferu była niespodzianka ze druga która nie rokowała tez sie zapłodniła pózniej ale jednak. A dzis mam bete 2918 wiec jest ciąża [emoji16] Pamiętaj ze potrzeba jest tylko jedna [emoji6] I oby to była TA jedna!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam a dziękuję dobrze się miewa .
Już niedługo się zobaczymy pozdrawiam .
A jak u Ciebie ?Zobacz załącznik 831052
Śliczna: Ja właśnie skończyłam 5 procedurę eksperymentalną. Niestety tylko 1 dobre jajko. W poniedziałek okaże się czy jest zarodek. Transfer odroczony. Jeśli mój kropek nie przetrwa, biorę jajko od dawczyni. Nie chcę dłużej czekać, bom wiekowa już, a chcę przynajmniej dwoje. BUZIAKI DLA WAS:*
 
Witam dziewczyny ,
Bardzo dawno mnie tu nie było .... muszę trochę was poczytać w wolnej chwili i poznać. Będę mieć transfer w przyszły czwartek , jestem dobrej myśli , powinnam mieć w zeszłym miesiącu ale nawalilam , za późno leki zaczęłam brać i niestety nie doszło do transferu.
Miałam już in vitro w 2015r z którego mam synka prawie półtorarocznego. Udało nam się za pierwszym razem
 
Kurdę Dziewczyny lekarz mi pow.że beta jest w dolnej granicy normy, ale jak sprawdziłam na kalkulatorze to jest poniżej normy... 23 dpt 6914.
Tak od wtorku czułam że zapachy mi przestały przeszkadzac, przestałam się meczyc czyli objawy zaczeły ustawać.Jak na moje oko, jeden kropek się ewakuował i chciał pociągąćdrugiego dlatego drugi się odkleił.Oby moje leżenie sprawiło żeby się dokleił i już ze mną pozostał..
 
Witam dziewczyny ,
Bardzo dawno mnie tu nie było .... muszę trochę was poczytać w wolnej chwili i poznać. Będę mieć transfer w przyszły czwartek , jestem dobrej myśli , powinnam mieć w zeszłym miesiącu ale nawalilam , za późno leki zaczęłam brać i niestety nie doszło do transferu.
Miałam już in vitro w 2015r z którego mam synka prawie półtorarocznego. Udało nam się za pierwszym razem
Ja Cię chyba pamiętam, tylko nie jestem pewna czy te śliczne butki zamieniły się serduszko?? ;)
Powodzenia kochana :*
 
Kurdę Dziewczyny lekarz mi pow.że beta jest w dolnej granicy normy, ale jak sprawdziłam na kalkulatorze to jest poniżej normy... 23 dpt 6914.
Tak od wtorku czułam że zapachy mi przestały przeszkadzac, przestałam się meczyc czyli objawy zaczeły ustawać.Jak na moje oko, jeden kropek się ewakuował i chciał pociągąćdrugiego dlatego drugi się odkleił.Oby moje leżenie sprawiło żeby się dokleił i już ze mną pozostał..
Anett! Kochana... mnie się wydaje, że u Ciebie doszło do zagnieżdżenia 2 maluchów, tylko skoro dziś widać tylko jeden to jeden się postanowił ewakuować i stąd ten przyrost ciut mniejszy, bo rośnie od jednego a od drugiego spada, więc jeden nie ma szans nagdonić za dwóch :)
Leż i pachnij, co do Ciebie miałam dobre przeczucia od samego początku, więc ma być dobrze :*
 
Śliczna: Ja właśnie skończyłam 5 procedurę eksperymentalną. Niestety tylko 1 dobre jajko. W poniedziałek okaże się czy jest zarodek. Transfer odroczony. Jeśli mój kropek nie przetrwa, biorę jajko od dawczyni. Nie chcę dłużej czekać, bom wiekowa już, a chcę przynajmniej dwoje. BUZIAKI DLA WAS:*
procedurę eksperymentalną?Na czym ona polega?
 
Anett! Kochana... mnie się wydaje, że u Ciebie doszło do zagnieżdżenia 2 maluchów, tylko skoro dziś widać tylko jeden to jeden się postanowił ewakuować i stąd ten przyrost ciut mniejszy, bo rośnie od jednego a od drugiego spada, więc jeden nie ma szans nagdonić za dwóch :)
Leż i pachnij, co do Ciebie miałam dobre przeczucia od samego początku, więc ma być dobrze :*
Kochana jesteś taka, zawsze słowko dobre szepniesz. :*
 
reklama
Do góry