reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witaj ja tez testuje 12 grudnia. Trzymam kciuki :)

To jest nas trzy :)))
Ja mam wtedy imieniny wiec mam nadzieje ze będziemy we 3 świętowac :)
Tez mam tylozgiecie. Oni robia transfery na pustym pecherzu. Jak pecherz jest pelny to łatwiej zalozyc cewnik. To doktorek musial miec dzis dobry homor:tak: a zarodek jak na druga dobe to śliczny
No dzisiaj to chyba w szampanskim wrecz :) az sie wkurzyłam bo nie wiem co zlego w pytaniu...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@walczaca o szczescie Jak tam dzisiejszy sikacz?powiedziałaś mężowi?
Tak ;-)) krecha jest ciemniejsza i nawet jal teraz juz troszke zbladla to widac ze jest ciemniejsza niż wczoraj.
Obudzilam go przed 6 bo nie moglam wytrzymac. A on w szoku jest do tek pory,plakalismy razem a.potem powiedzial ze jest przerażony że to sie dzieje,w sensie że boi sie ze to delikatne jak bańka mydlana... a i oczywiscie w zaleceniach z kliniki mialam 12 dpt robic test takze z 15 razy pytal czy to aby nie za wczesnie i czy oby to prawdziwy... ;-)
 
Do góry