reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Beta
Glowa do gory, jeszcze nic straconego. Tak jak napisalam wczesniej, ja zrobilam krew dopiero 15 dni po transferze i test tez, ale wytrzymac bylo ciezko.
 
reklama
Beta
Niestety, raczej nic z tego nie bedzie. przykro mi kochana.... mocno przytulam :(((((

Matylda
winko mozna pic, codziennie lub co drugi dzien, wazne zeby nie wiecej niz 200ml
 
Beta
wydaje mi sie, ze z tymi wynikami to jest roznie: ja 15 dnia po transferze mialam bete o polowe nizsza niz kolezanka (chyba Susine), ktora zrobila bete juz po 6 dniach. I zarowno ona jak i ja mamy bliznieta. Dlatego warto jeszcze te 4 dni poczekac.
 
Beta
wydaje mi sie, ze z tymi wynikami to jest roznie: ja 15 dnia po transferze mialam bete o polowe nizsza niz kolezanka (chyba Susine), ktora zrobila bete juz po 6 dniach. I zarowno ona jak i ja mamy bliznieta. Dlatego warto jeszcze te 4 dni poczekac.

Dzieki za pociechę, poczekam jeszcze do pn. i wtedy bede wiedziec już na 100%. Ale fajnie z tymi waszymi blizniakami:) Ja juz mysle o mojej trojce ktora w zamrazalce czeka...

Beta
wydaje mi sie, ze z tymi wynikami to jest roznie: ja 15 dnia po transferze mialam bete o polowe nizsza niz kolezanka (chyba Susine), ktora zrobila bete juz po 6 dniach. I zarowno ona jak i ja mamy bliznieta. Dlatego warto jeszcze te 4 dni poczekac.

A jaki mialyscie obie wynik?

Beta
Niestety, raczej nic z tego nie bedzie. przykro mi kochana.... mocno przytulam :(((((

Matylda
winko mozna pic, codziennie lub co drugi dzien, wazne zeby nie wiecej niz 200ml

Tez tak mysle ze raczej szans nie ma. Pewnie dostanę do pn. okres i tyle.
Ech, co zrobic, te moje mrozaczki mnie przy nadziei trzymaja, udalo mi sie nie zalamac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kochana

wiem ze ciezko bardzo gdy sie nie udaje... przechodzimy przez to wszystko, a potem dupa. bezradnosc taka nas ogarnia. ale nie ma co sie poddawac. Ty masz az 3 eskimoski wiec bardzo duze szanse ze niedlugo...:)
wynik 5.8 oznacza raczej ze byla implantacja bo inaczej nie byloby hcg we krwi, ale zaraz po tym doszlo do samoistengo poronienia. moze to tez byc pozostalosc po hormonach.
 
Właśnie wyczytałam...


"Jeśli dojdzie do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej, a odbywa się to między 6 a 8 dniem po owulacji, to 48 godzin później we krwi pojawia się wykrywalne stężenie HCG (> 1 mIU/ml).
Jednak ze względu na możliwość wystąpienia „mikroporonienia”, dopiero wynik > 5 mIU/ml (dla niektórych kobiet > 25 mIU/ml) oznacza ciążę.
Wartości nieprawidłowe nasuwają podejrzenie poronienia lub ciąży pozamacicznej (przyrost jest wtedy wolniejszy od prawidłowego). Możliwy jest jednak chwilowy spadek stężenia HCG w przypadku, gdy w macicy zagnieździły się przynajmniej dwa zarodki (co zdarza się przy mnogiej owulacji lub po zabiegach in vitro) i jeden z nich obumiera. Nie ma to żadnego wpływu na pomyślny przebieg ciąży. Jeśli poziom tego hormonu w kolejnych badaniach wzrasta, rokowanie jest z reguły pomyślne."

Obawiam się ze tylko kolejny test w poniedziałek da mi jedyna prawdziwa odpowiedz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kochana
Ty jestes 15 dni po owulacji... wynik ponizej 6 nie daje dobrych rokowan i nie czytaj na necie bo wszedzie sie pisze o ogolach. Twoj konrketny przypadke jest inny, bo beta jest robiona pozno jak na ivf
raz tylko sie spotkalam z kobita ktora miala wynik 5.9 i byla w ciazy ale to wynik byl z 10dpt, a nie 12dpt. sorry ze wydaje sie troche negatywna, ale nie chce zebys sie nastawiala bo prawdopodobienstwo ze jeste sukces jest jak 1:10000
 
kochana
Ty jestes 15 dni po owulacji... wynik ponizej 6 nie daje dobrych rokowan i nie czytaj na necie bo wszedzie sie pisze o ogolach. Twoj konrketny przypadke jest inny, bo beta jest robiona pozno jak na ivf
raz tylko sie spotkalam z kobita ktora miala wynik 5.9 i byla w ciazy ale to wynik byl z 10dpt, a nie 12dpt. sorry ze wydaje sie troche negatywna, ale nie chce zebys sie nastawiala bo prawdopodobienstwo ze jeste sukces jest jak 1:10000

A może jestem tą 1:10000 ?
Aleś mnie zdolowala...
 
wiem ze smutno jak cholera. ja po prostu mowie co wiem, bez kolorowania bo tez nie lubie jak mi ktos koloruje obraz i robi nadzieje na cos co jest prawie nieprawdopodbne
 
reklama
Do góry