reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Beta
no co z tym ale?

chanelini
wsio jest dobrze. masz dlugi standardowy protokol. wyciszanie ZWYKLE sie zaczyna w 21dc, ale moze i sie zaczac 18, 19, 20, lub 21 wiec spoko jest
 
reklama
Zrobili mi w laboratorium test hCG Combo, który ma czułośc powyżej 20mlU/ml, wiec juz wiem ze nie, no ale gdzies tam w srodku sie ludze ze bylam blisko 20 wiec polecialam do innej kliniki na kolejny test- tym razem porzadna bete hcg. Wynik moge sprawdzic na internecie po 18, wiec trzymajcie jeszcze kciuki za te resztke nadziei...
Ale ja juz swoja stracilam, chce miec tylko pewnosc, zobaczyc jakas 1 czy 2 i nie czekac na rozwoj wydarzen tylko sie cieszyc na odbior dzieciakow z zimowiska mozliwie szybko.
 
A z tego zimowiska to kiedy mozna najwczesniej dzieciaki odebrac? juz w nastepnym cyklu czy trza ochlonac po hormonach itp?

12sty dzien dzis mija

Cholera nie wiedzialam ze jest roznica! test z krwi, powiedzialam pani ze chce beta hcg a ona czy chce sprawdzic czy jestem w ciazy. no tak! no i zrobili mi jakies mniej czule to hcg...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
z zimowiska juz mozna w tym cyklu... bardzo nawet wskazane
no ale co z tym testem na czulosc - kurna, co za klinika ze oni Ci zamiast krwi testa zrobili?

co za gamonie.... trza bete robic. dobrze zes poszla do drugiej kliniki wtedy bedziesz mialam wiarygodny wynik. czekamy wiec do 18


ale i TAK JESTEM W SZOKU ze Ci zwyklego testa zrobili
 
BetaBeta
badz dobrej mysli,a noz bedzie dobrze.wszystkie tu czekaja jak na szpilkach.ale emocje!!!! no i kciuki trzymam.
 
Kurcze to teraz trzeba czekać do 18, ja ciągle wierze że się uda. Trzymaj się dzielnie Beta, jak nie teraz to następnym razem się uda, ale mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone ;)
 
z zimowiska juz mozna w tym cyklu... bardzo nawet wskazane
no ale co z tym testem na czulosc - kurna, co za klinika ze oni Ci zamiast krwi testa zrobili?

co za gamonie.... trza bete robic. dobrze zes poszla do drugiej kliniki wtedy bedziesz mialam wiarygodny wynik. czekamy wiec do 18


ale i TAK JESTEM W SZOKU ze Ci zwyklego testa zrobili

Nie no test byl z krwi- to jest tez hcg ale ma czulosc jak sikance, wiec w tak wczesnym okresie troche niewskazane.
Dobrze ze mozna tak szybko po mrozaczki, bede sie miala na co cieszyc i czekac, a nie zamartwiac sie miesiacami...
Ech, trudne to wszystko...
 
reklama
Do góry