reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

test z krwi czuly jak sikaniec? kochana - czy Ty czegos nie pokrecilas? wogole nie slyszalam o takich rzeczach ale moze jeszcze po prostu za malo wiem.....

czekamy na bete o 18
 
reklama
Nie no test byl z krwi- to jest tez hcg ale ma czulosc jak sikance, wiec w tak wczesnym okresie troche niewskazane.
Dobrze ze mozna tak szybko po mrozaczki, bede sie miala na co cieszyc i czekac, a nie zamartwiac sie miesiacami...
Ech, trudne to wszystko...

A co masz na mysli mowiac: w tym cyklu? w nastepnym chyba? po kolejnej miesiaczce, nie?
 
test z krwi czuly jak sikaniec? kochana - czy Ty czegos nie pokrecilas? wogole nie slyszalam o takich rzeczach ale moze jeszcze po prostu za malo wiem.....

czekamy na bete o 18

Cytuje z internetu: hCG Combo Test: Test ciążowy płytkowy do wykrywania hormonu beta-hCG w moczu lub surowicy. Czułość testu 20 mIU/ml (wynik w czasie 1-3 min)
 
no ale to co piszesz to zwykly opis z testu sikanca. brali krew czy sikalas?
cokolwiek to jest to nie ejst tak jak powinno. beta to beta - wykrywa kazdy poziom hcg.... ja kiedys mialam 10 i bylo jak czarne na bialym 10... a nie jakies czulosci

Basia
odezwij sie kochana i daj znac jak u Ciebie poszlo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no ale to co piszesz to zwykly opis z testu sikanca. brali krew czy sikalas?
cokolwiek to jest to nie ejst tak jak powinno. beta to beta - wykrywa kazdy poziom hcg.... ja kiedys mialam 10 i bylo jak czarne na bialym 10... a nie jakies czulosci

Krew krew- bobrali, zbadali i lipa. czekam do 18.00 chociaz zaraz tu fikne z nerwow. niby juz wiem ze nie ale wkurzona jestem ze musialam ten glupi test powtorzyc bo mnie pani nie zrozumiala... Skad moglam wiedziec ze maja tez jakies mniej czule???

Basia
odezwij sie kochana i daj znac jak u Ciebie poszlo

To Baśka jeszcze się nie odezwała? oj, mam nadzieję ze szybko cos napisze. I oby jej teraz z nami nie bylo bo swietuje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czulosci testow to sie zaczynaja od 10...ale najlepiej robic bete bo jest na 100% prawidlowa w przeciwienstwie do testow
 
właśnie wróciłam

czekam razem z wami, to jest jakaś stresowa masakra

Lolitka

powiedz , czy to nasze winko to może być razem z tymi zastrzykami i tabletkami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jest wynik...

5.8...

Obawiam sie ze wiem tyle co rano czyli nic...

Powyzej 5 moze oznaczac sukces, ale:

1.jest dopiero 12 dzien pt
2.jestem na niezlych hormonach ktore moga ten wynik falszywie zawyzac
3.wczoraj, przed i przed przed wczoraj bialam silne bole jak na @ a dzis nic...

Moja nadzieja: moze sie maluchy tak pozno zagniezdzaly i jeszcze cialko zolte nie zdazylo wiekszego wyniku naprodukowac? ...

Co wy na to?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry