reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Kochani ja się powoli żegnam z tym forum, bo tyle piszecie, że hehe nie nadążam a wiedzy niestety nie mam odpowiadać na Wasze pytania. Czekam na ciężaróweczkach po in vitro na każdą z Was, a już szczególnie kciuki trzymam za @Liv26 @hope322 @dżoasia no i moja @walczaca o szczescie [emoji8] @dami zdrówka! Trzymajcie się ciepło!

---32tc---
 
reklama
Dzień dobry a wiec tak antybiotyk jeszcze na dzisiaj przedłużony rano zrobią wyniki z krwi morfologia i CRP i czuje sie dobrze mogę to smialo powiedzieć :) a sie wkurwilam jest w sZpitalu taki Bar no i oczywiście co w tym barze pracuje mojej dobrej koleżanki siostra rodzona a nikt nie wie że ja w sZpitalu więc juz napewno wszyscy będą wiedzieć co za pech i tak jest jak cos człowiek chce ukryć
 
Dziewczyny znów przychodzę z pytaniem i po rade :) dzis juz praktycznie od 5 rano do teraz boli mnie może nie sam brzuch i tez nie wiem jak to określić hmmm... podbrzusze, miednica? Sama nie wiem jak leze jest Ok ale jak chodzę to az sie zatrzymać muszę... czy któraś miała podobny ból? Co sie dzieje?
 
reklama
Do góry