reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia @HopeFul87 @czarnu1a @marg88 dzięki dziewczyny za odpowiedź. :-) :)
Czytam Was skwapliwie ale nie ogarniam już z włączaniem się do dyskusji. Wczoraj po transferze padłam spać jak dziecko. Wczoraj zamrożono dwie kropeczki, dwie są ze mną a z resztą czekają do blastki. Jestem zadowolona, że mimo słabej jakości plemników oraz niewielkiej jej ilości udało się tyle wyhodować i wcale nie są jakieś marne. Ulżyło mi, bo bałam się, że będzie klapa po całej linii.
@PaulinkaP cieszę się, że u Ciebie już lepiej i szybko Twój organizm reaguje na leczenie.
 
Ostatnia edycja:
Mój ma ponad siedem lat. Zaczynają się lekcje ,prace domowe i jego konflikty szkolne więc też ma trudny czas, w którym mnie bardzo potrzebuje. Ja już podjęłam decyzję , która mam nadzieję nie będzie potrzeba bo ten okruszek zostanie ze mną...marzę o tym :* jak narazie tylko 5dpt się źle czułam bolały mnie jajniki mocno itp. A teraz w mmiarę spokojnie... po cichu licze na to ze się udało. Ale dopiero w poniedziałek idę na badanie krwi , chociaż zastanawiam się nad sikancem on trochę by mnie przygotował na ewentualną porażkę :(
A Ty jak się czujesz ??

napisze na priv


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki ponawiam pytanie. Czy moge brac Euthyrox i Encorton? Oczywiście nie na raz, ale oba mam brac rano a nie spytalam lekarza i dopiero w domu wyczytalam ze moga jakos na siebie oddzialywac...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki ponawiam pytanie. Czy moge brac Euthyrox i Encorton? Oczywiście nie na raz, ale oba mam brac rano a nie spytalam lekarza i dopiero w domu wyczytalam ze moga jakos na siebie oddzialywac...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kochana Ci nie pomogę...biorę tylko encorton.
 
Dziewczynki ponawiam pytanie. Czy moge brac Euthyrox i Encorton? Oczywiście nie na raz, ale oba mam brac rano a nie spytalam lekarza i dopiero w domu wyczytalam ze moga jakos na siebie oddzialywac...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak bierzesz Euthyrox 30 min przed śniadaniem .jesz śniadanie i później Encorton . Encorton osłabi przeciwciała tarczycowe ale to dobrze przy staraniach .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ooo widzisz! i takie odp są dobre :) tzn konkretne :) czyli nic nie mieszam, nic nie biorę, a doszłam do wniosku, że muszelke jednak w weekend uchylę, bo ciekawa jestem, czy sama potrawie zajść... choćby się to miało skończyć tak jak sie skończyło wcześniej to... do odważnych świat należy, potem nie będę ewentualnie hajsiku na ivf zostawiać tylko u immunologa ;)

Myślę, że to dobra decyzja. Organizm bez leków, wspomagaczy, itp.może da sobie radę. Tyle kobiet zachodzi w ciążę a wątpię żeby każda miała idealne wyniki. Może i Tobie się uda :)
 
reklama
Ja też mam dylemat tego typu, bo w przyszłym tygodniu punkcja, Paśnik powiedział żeby transfer odłożyć i czekać na wyniki badań, a mnie korci żeby podejść na świeżo (wziąć relaksacyjne kropelki od neurologa i mieć na całą medycynę wyjeb...) :D

Szczerze mówiąc ja też tak zrobiłam - podeszłam przed otrzymaniem wszystkich wyników. Co ma być to będzie. Ewentualnie kolejne podejście będzie już po wizycie i wtedy coś będziemy dodawać.
 
Do góry