reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie to jest tak ze punkcję miałam 6.11 a transfer 9.11 a estradiol mam tylko 2.11 zrobiony takie miałam wytyczne. Teraz 13.11 zrobiłam progesteron i wyszedł duży i 21.11 mam betę... czy coś powinnam jeszcze zrobić? Ja badania robiłam na bieżąco...
Myśle, ze powinno być Ok. A wiesz dlaczego nie masz estradiolu?
 
Encorton weterynarz może przepisać:p:D
A tak serio to mi Paśnik powiedział, że branie encortonu i intralipidu we wcześniejszych cyklach może skomplikować sprawę jak trzeba będzie szczepić.
ooo widzisz! i takie odp są dobre :) tzn konkretne :) czyli nic nie mieszam, nic nie biorę, a doszłam do wniosku, że muszelke jednak w weekend uchylę, bo ciekawa jestem, czy sama potrawie zajść... choćby się to miało skończyć tak jak sie skończyło wcześniej to... do odważnych świat należy, potem nie będę ewentualnie hajsiku na ivf zostawiać tylko u immunologa ;)
 
Asia a twoja gin na podstawie wyniku nie wypisze ci encortonu ?
moja gin powiedziała mi, że nawet recepty na ovitrell nie wypisze, bo to nie jest cykl który ma na celu zajście w ciążę, a ovitrell na tez swoje skutki uboczne, i nawet jakby ten pęcherzyk nie pękł to mniej obciążające dla organizmu jest zastosowanie przez 42dni antykoncepcji, żeby ewentualna torbiel się potem wchłonęła (nie wiem dlaczego akurat 42dni...;)) niz ovitrell.
Więc lan jest taki, że nie mam planu :p Chyba wrócę się o kilka lat wstecz i kupie sikańce :laugh2: i bede robic za jakieś 2 tygodnie :D bo w labo już się na mnie baby chyba dziwnie patrzą jak idę na kolejne badania... :p
 
reklama
Do góry