reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
tylko, że nie mam skąd tego wziąć :p moja gin mi nie rzepisze bo to nie jest stricte cykl przeznaczony na starania, więc d*pa :p dobra, pomarzyłam sobie to teraz pora zejśc na ziemię :p wiz u Paśniczka mam na 11 grudnia :)

Encorton weterynarz może przepisać:p:D
A tak serio to mi Paśnik powiedział, że branie encortonu i intralipidu we wcześniejszych cyklach może skomplikować sprawę jak trzeba będzie szczepić.
 
Kochani powiem wam ze ten antybiotyk co już 2 buteleczki dali działa ;) bo nie boli mnie tak jak bolało i jak narazie jest spokój cały dzień bez leków przeciwbólowych ;) jak pięknie czuć się lepiej i jeszcze mieć w myśli ze wszystko zrobiłam i mam 4 piękne zarodeczki jestem mega szczęśliwa ;) wkoncu czuje taka ulgę psychiczną ze czekają ze to sa moje zarodeczki ze wkoncu moge i ja byc szczęśliwa najpiekszejszy dzień jaki mogłam miec M jest tak zadowolony ze dawno takiego głosu szczęśliwego u niego nie słyszałam ;) pamiętajcie zawsze sie walczy do końca i pierwsza próba to na pełnym spieciu a druga na luzie z cierpieniem w sZpitalu ale powiem jedno WARTO naprawdę WARTO dziękuję wam za wszystko czekałam na ta wiadomość tyle lat ze zastanawiam sie czy to nie sen :D
 
hmm... może nie będę kombinować bo w końcu przekombinuję... nawet nie wiem czy w tych badaniach faktycznie jest padaka czy nie (oprócz tych nk) i jakie dawki miałabym brać, nigdy tego dziadostwa nie łykalam więc się cykam
Najmniej 10 mg ale fakt gra chyba nie warta swieczki bo to nie cukierki wiec poczekaj na wizyte
 
reklama
Do góry