reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak jak pisalam u mnie w klinice robia weryfikacje po transferze, dzisiaj pierwsza taka. wlasnie lece do labu zobaczyc co sie tam dzieje. to jest 3dpt dwoch blastek, na nic nie licze bo to za szybko. Glowny cel to aby sprawdzic jakie sa wartosci progesteron, estradiol i bety glownie aby w razie czego zmienic dawki lekow. Mam konsultacje z doktorem jak tylko wyniki przyjda czyli albo dzis na wieczor albo jutro.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
No to czekamy na pęknięcie razem z Tobą! Daj proszę tylko znać jak będziesz miała transfer - będę mocno kibicować i nie puszczaj nas na długo bo będziemy tęsknić [emoji3].

Napije sie dzisiaj wina za to zeby wsio sie u Ciebie udało [emoji3][emoji485]
Ja za Wami zapewne też :-) to Ty kochana trzymaj tak gdzieś od środy mocniej i zwiększ dawke wina :-)) :-*
 
Ja niestety też skończę dzisiaj na pogotowiu... Czekam tylko na kuriera i moje leki.
Walczę z tym cholerstwem ale ciąża je napędza [emoji17]
Trzymam kciuki za Twoje zarodeczki [emoji173]



Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Jedź kochana nie warto czekać a ja muszę czekać i kolo 13 dzwonić ile zamrozili narazie wiem tyle że napewno cis będzie do mrozenia a ile i jakieś klasy dowiem się kolo 13
 
Coś sie dzieje to pewne, niby przyrost jest, zrób za dwa dni jeszcze raz. W tym samym labo robiłaś?

Kiedy powinnaś mieć właściwy termin bety od lekarza?

Ja trzymam kciukasy żeby ładnie przerastało. A ty dużo odpoczywaj i dbaj o siebie.

A powiedz mi na sztucznym czy naturalnym cyklu?
Witam, badanie robione w tym samym labo. Ja jestem po transferze swiezaka, wlasciwy termin na sobote 18.11.
Jedyny problem teraz z powtorzeniem bety to, ze ja nie mieszkam w Pl. Wlasnie wczoraj moglam zrobic jeszcze bete w Pl. A teraz to chyba sikaniec mi zostaje ...
 
Dziewczynki wszy ok serce jak dzwon
Teraz JuZ wierze ze jestem w ciazy[emoji7][emoji7];)
1510819451-4454696de516f2ff-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

pieknie :) Uwierz w koncu!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry