reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A wiec tak kochane CRP jest większe do 51 urosło włączyli antybiotyk 3 razy dziennie buteleczka już pierwsza poleciała pobrali wymaz z szyjki i powiedzieli ze całe szczęście że nie ma gorączki i wymiotow no i ze jeszcze poleze tutaj ;( mam dzwonić o 13 ile dzieci zamrozili jakiej klasy

Trzymaj sie ciepło i wracaj do zdrowia. Daj znać co zamrozili [emoji3]
 
reklama
Cześć dziewczyny :-) także ja juz po wizycie, pecherzyk nadal nie pękł więc ovitrelle i kolejna wizyta w sobote rano :-)
Dzięki Kochane moje za pamięć @hope322 i @Oczekiwanie2017 jesteście niezastąpione ;-)
Ja spadam na jakis czas od Was,ale wrócę :-D potrzebuję sie wyciszyć.
Trzymam za Was wszystkie kciuki a tak najmocniej, @Oczekiwanie2017 @anett96 życzę Bety do nieba!! @HopeFul87 i Tobie ooczywiście też za to pozytywne myślenie :-)
@hope322 samych dobrych wieści i @dżoasia dzialajcie tam naturalnie :-))
Jak coś jestem pod priv ;-)
@dreamscometrue dzięki za Wszystko :-*

No to czekamy na pęknięcie razem z Tobą! Daj proszę tylko znać jak będziesz miała transfer - będę mocno kibicować i nie puszczaj nas na długo bo będziemy tęsknić [emoji3].

Napije sie dzisiaj wina za to zeby wsio sie u Ciebie udało [emoji3][emoji485]
 
Kochani co myslicie,
7dpt 3dniowego beta 1.43
9dpt beta 7.03
Chyba troszke male te wartosci :hmm:

Coś sie dzieje to pewne, niby przyrost jest, zrób za dwa dni jeszcze raz. W tym samym labo robiłaś?

Kiedy powinnaś mieć właściwy termin bety od lekarza?

Ja trzymam kciukasy żeby ładnie przerastało. A ty dużo odpoczywaj i dbaj o siebie.

A powiedz mi na sztucznym czy naturalnym cyklu?
 
Ja niestety też skończę dzisiaj na pogotowiu... Czekam tylko na kuriera i moje leki.
Walczę z tym cholerstwem ale ciąża je napędza [emoji17]
Trzymam kciuki za Twoje zarodeczki [emoji173]



Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Myśle ze nie masz na co czekać! Leć do szpitala czym prędzej pamiętaj ze musisz dbać teraz nie tylko o siebie [emoji3][emoji106]. Bedzie dobrze [emoji3]
 
A wiec tak kochane CRP jest większe do 51 urosło włączyli antybiotyk 3 razy dziennie buteleczka już pierwsza poleciała pobrali wymaz z szyjki i powiedzieli ze całe szczęście że nie ma gorączki i wymiotow no i ze jeszcze poleze tutaj ;( mam dzwonić o 13 ile dzieci zamrozili jakiej klasy

Oj, dobrze że w szpitalu mogą Ci porobić badania i pomoc. Oby jak najszybciej problemy minęły i zeby informacja o ilości zarodków umilila Ci najbliższe dni.
 
Kochani co myslicie,
7dpt 3dniowego beta 1.43
9dpt beta 7.03
Chyba troszke male te wartosci :hmm:

Ja w zeszłym cyklu 7 dpt blastki (a to tak jak 9 dpt 3dniowego zarodka) miałam betę odrobinę ponad 7 i niestety nic z tego nie wyszło (kolejna beta już była spadkowa). Ale dziewczyny przytaczaly historię późnej implantacji i szczęśliwych zakończeń.
 
reklama
Hej dziewczyny, dzis raczej nie będzie nas na forum bo po zmianie leków pb mam chyba na nie alergie i czuję się jak naćpany..Dzwoniłem do kliniki mojej i chcieli po mnie karetkę przysłać ale jedziemy z Aśka sami bo wiocha by nam żyć nie dała.. Pozdrawiam Was dziewczyny! I 3mam jak zawsze kciuki za każdą z was...
Dami

★·.·´¯`·.·★ piszę do Ciebie z mojego HUAWEI p8 Lite :) ...PóKI WALCZYSZ JESTEś ZWYCIęZCą... ★·.·´¯`·.·★

Dami to Ty sie trzymaj, bo Ty teraz naszego wsparcia najbardziej potrzebujesz [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry