reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Dziewczyny.
Czy wie któraś z Was coś o terapii LDN?
Dostałam wczoraj lek naltrekson od neurologa. Doczytałam że super działa na endometriozę (ja akurat nie mam z tym problemu), ale nie wiem czy mogę to brać pod względem immunogicznym.
Czy któraś to brała?
Albo czy któraś ma mieć wizytę u dr Paśnika na dniach i mogłaby podpytać?
 
reklama
Cześć dziewczyny :-) także ja juz po wizycie, pecherzyk nadal nie pękł więc ovitrelle i kolejna wizyta w sobote rano :-)
Dzięki Kochane moje za pamięć @hope322 i @Oczekiwanie2017 jesteście niezastąpione ;-)
Ja spadam na jakis czas od Was,ale wrócę :-D potrzebuję sie wyciszyć.
Trzymam za Was wszystkie kciuki a tak najmocniej, @Oczekiwanie2017 @anett96 życzę Bety do nieba!! @HopeFul87 i Tobie ooczywiście też za to pozytywne myślenie :-)
@hope322 samych dobrych wieści i @dżoasia dzialajcie tam naturalnie :-))
Jak coś jestem pod priv ;-)
@dreamscometrue dzięki za Wszystko :-*

Mam nadzieję, że pecherzyk ładnie peknie i w przyszłym tygodniu będziesz miała transfer. Kciuki dalej zacisniete. Odezwę się któregoś dnia na priv :)
 
A wiec tak kochane CRP jest większe do 51 urosło włączyli antybiotyk 3 razy dziennie buteleczka już pierwsza poleciała pobrali wymaz z szyjki i powiedzieli ze całe szczęście że nie ma gorączki i wymiotow no i ze jeszcze poleze tutaj ;( mam dzwonić o 13 ile dzieci zamrozili jakiej klasy
 
Cześć dziewczyny :-) także ja juz po wizycie, pecherzyk nadal nie pękł więc ovitrelle i kolejna wizyta w sobote rano :-)
Dzięki Kochane moje za pamięć @hope322 i @Oczekiwanie2017 jesteście niezastąpione ;-)
Ja spadam na jakis czas od Was,ale wrócę :-D potrzebuję sie wyciszyć.
Trzymam za Was wszystkie kciuki a tak najmocniej, @Oczekiwanie2017 @anett96 życzę Bety do nieba!! @HopeFul87 i Tobie ooczywiście też za to pozytywne myślenie :-)
@hope322 samych dobrych wieści i @dżoasia dzialajcie tam naturalnie :-))
Jak coś jestem pod priv ;-)
@dreamscometrue dzięki za Wszystko :-*
Wrócisz z dobrymi wiesciami trzymam za to kciuki
 
Dziewczynki wszy ok serce jak dzwon
Teraz JuZ wierze ze jestem w ciazy[emoji7][emoji7];)
1510819451-4454696de516f2ff-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piękny widok [emoji173]
To teraz nie pozostaje nic jak życzyć Ci nudnej ciąży [emoji2]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wiec tak kochane CRP jest większe do 51 urosło włączyli antybiotyk 3 razy dziennie buteleczka już pierwsza poleciała pobrali wymaz z szyjki i powiedzieli ze całe szczęście że nie ma gorączki i wymiotow no i ze jeszcze poleze tutaj ;( mam dzwonić o 13 ile dzieci zamrozili jakiej klasy
Ja niestety też skończę dzisiaj na pogotowiu... Czekam tylko na kuriera i moje leki.
Walczę z tym cholerstwem ale ciąża je napędza [emoji17]
Trzymam kciuki za Twoje zarodeczki [emoji173]



Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry