reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki wszy ok serce jak dzwon
Teraz JuZ wierze ze jestem w ciazy[emoji7][emoji7];)
1510819451-4454696de516f2ff-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Piękny cud. Spokojnej dalszej ciąży życzę :)
 
reklama
Hej dziewczyny, dzis raczej nie będzie nas na forum bo po zmianie leków pb mam chyba na nie alergie i czuję się jak naćpany..Dzwoniłem do kliniki mojej i chcieli po mnie karetkę przysłać ale jedziemy z Aśka sami bo wiocha by nam żyć nie dała.. Pozdrawiam Was dziewczyny! I 3mam jak zawsze kciuki za każdą z was...
Dami

★·.·´¯`·.·★ piszę do Ciebie z mojego HUAWEI p8 Lite :) ...PóKI WALCZYSZ JESTEś ZWYCIęZCą... ★·.·´¯`·.·★

Ohh rany dajecie znsc Po !![emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :-) także ja juz po wizycie, pecherzyk nadal nie pękł więc ovitrelle i kolejna wizyta w sobote rano :-)
Dzięki Kochane moje za pamięć @hope322 i @Oczekiwanie2017 jesteście niezastąpione ;-)
Ja spadam na jakis czas od Was,ale wrócę :-D potrzebuję sie wyciszyć.
Trzymam za Was wszystkie kciuki a tak najmocniej, @Oczekiwanie2017 @anett96 życzę Bety do nieba!! @HopeFul87 i Tobie ooczywiście też za to pozytywne myślenie :-)
@hope322 samych dobrych wieści i @dżoasia dzialajcie tam naturalnie :-))
Jak coś jestem pod priv ;-)
@dreamscometrue dzięki za Wszystko :-*
 
Ostatnia edycja:
Do góry