reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

no mnie tez to mowiła ze przed nie brac dopiero po... :) spokojnie ja tez mam strasa ..damy rade .. zjedz cos słidkiego zapusc film ktory lubisz i do jutra jakos zleci

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Szybko sobie poplakalam bo chyba stresik idzie ale już jest ok. Dzieki za slowa otuchy:* teraz biore sie za czekoladę =D
 
reklama
Witaj :* Oczywiście, że Cię przyjmiemy, im nas więcej tym weselej i łatwiej znieść ten czas :) Przy czynniku męskim trochę bezpieczniej jest trzymać zarodki do 5tej doby, bo dopiero w trzeciej włącza się genom męski i więcej zarodków przestaje sie rozwijać właśnie po 3ciej dobie... Więc pozwala to zaoszczędzić niepotrzebnego stresu i rozczarowań. Tak czy inaczej trzymam za Was kciuki :* :) A gdzie się leczycie?
No właśnie się tak zastanawiam nad datą transferu. W klinice, gdzie jestem chyba preferują podanie zarodków w trzeciej dobie. Leczymy się w invimedzie we Wrocławiu.
 
Szybko sobie poplakalam bo chyba stresik idzie ale już jest ok. Dzieki za slowa otuchy:* teraz biore sie za czekoladę =D
czekolada najlepsza i obniza czynnik stresu hihi :) ja wczoraj miałam stres a dzis juz lepiej jest :) spoko kazda ma gorszy dzien szczegolnie przed transferem :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
czekolada najlepsza i obniza czynnik stresu hihi :) ja wczoraj miałam stres a dzis juz lepiej jest :) spoko kazda ma gorszy dzien szczegolnie przed transferem :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe..Z wczorajszych zakupów kotek ci już mało czekoladowego paliwa zostało..Hihi a potem płacz że nie wejdę na wage[emoji12] [emoji3] [emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dżoasia a czemu mi nie odpisujesz?hihi

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
ojej pewnie nie zadałeś żadnego pytania więc nie miałam na co odpowiedzieć :D bawcie się dobrze, jedźcie już bo peugeotka ma smaka na lody a lody nie mogą czekać :D ja jadę z mężem na małe zakupy ;) :*
 
No właśnie się tak zastanawiam nad datą transferu. W klinice, gdzie jestem chyba preferują podanie zarodków w trzeciej dobie. Leczymy się w invimedzie we Wrocławiu.
teraz myślę, że nie ma już co gdybać, na razie trzymamy kciuki za piękne jajeczka i waleczne żołnierzyki :* musi być dobrze. Dawaj znać na bieżąco jak sytuacja ;)
 
Hope322 dziękuje bardzo za słowa otuchy... staram sie często leżeć ale bywa z tym różnie właśnie... powiedzcie mi - warto zrobić test z moczu przez testem z krwi? Betę mam na 21 a transfer miałam 9....
 
Hope322 dziękuje bardzo za słowa otuchy... staram sie często leżeć ale bywa z tym różnie właśnie... powiedzcie mi - warto zrobić test z moczu przez testem z krwi? Betę mam na 21 a transfer miałam 9....
Kochana nie musisz caly czas lezec, byle bys nie podnosila ciezkich rzeczy lub nie uprawiala sportu. Spacerki i dotlenie.iejak organizmu wzkazane:) ja przy blastce robilam bete 6dpt i juz wychodzila, ale sikacza nie polecam wczesniej niz 8dpt blastki, jesli zarodki sa w 2 lub 3ciej dobie to troszke pozniej:)
 
reklama
Kochana nie musisz caly czas lezec, byle bys nie podnosila ciezkich rzeczy lub nie uprawiala sportu. Spacerki i dotlenie.iejak organizmu wzkazane:) ja przy blastce robilam bete 6dpt i juz wychodzila, ale sikacza nie polecam wczesniej niz 8dpt blastki, jesli zarodki sa w 2 lub 3ciej dobie to troszke pozniej:)[/QUOT
ja miałam transfer w 3 dobie... także chyba będę musiała uzbroić sie w cierpliwość dodatkowo chyba nabawiłam sie jakiejś infekcji i nie wiem czy to nie przypadkiem przez ten „podajnik” luteiny nie wiem jak to nazwać..
 
Do góry