reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
a tez połykałam progesteron gin sie smiała .. wez teraz dopochwowo i tyle ile ci lekarz zalecił..nic wiecej nie poradzisz kochana..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Strasznie się zestresowalam... wzięłam teraz dwa dopochwowo i wieczorem też wezmę dwa i tyle. Jutro przed transferem mam nie brać.
 
Strasznie się zestresowalam... wzięłam teraz dwa dopochwowo i wieczorem też wezmę dwa i tyle. Jutro przed transferem mam nie brać.
no mnie tez to mowiła ze przed nie brac dopiero po... :) spokojnie ja tez mam strasa ..damy rade .. zjedz cos słidkiego zapusc film ktory lubisz i do jutra jakos zleci

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, jestem nowa. :) Jutro mam punkcję. Zaczynam się mocno stresować. U nas problemem jest czynnik męski a dokładnie azoospermia. Mąż miał zrobioną biopsję i zamrożone 3 słomki. Na szczęście w trakcie biopsji znaleziono plemniki, co nie zmienia faktu, że są słabe. Boję się jutrzejszego rozmrażania. Boję się, że coś jest nie tak z jajeczkami. Ogólnie zaczynam mocno panikować. Na dodatek mam dość wysoki estradiol i sporo jajeczek. Obawiam się hiperstymulacji. Jak dobrze pójdzie, to w czwartek będę miała transfer. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. :)
Kochana tu są same otwarte osoby, jak przygarnęła mnie- takiego wariata to nie masz o co się bać[emoji4]
Stres to nieodlaczna część tej terapii ale nie warto przesadzać. Tu są kobitki które czasem myślą wiedzą więcej niż ci lekarze więc jak tylko masz pytania pisz. Co do jutra to polecam dobry relax i dobre nastawienie. 3mam kciuki żeby było jak najwięcej jajeczek i bez komplikacji![emoji6]
A może twój luby by chciał dołączyć? Myślę że kobiety by się tu nie obrazillły bo to chodzi przecież też o niego[emoji57]
Ściskania Cię mocno z moja Aśka (ona ma jutro 2gi transfer) i czekamy na wieści,
Dami

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, jestem nowa. :) Jutro mam punkcję. Zaczynam się mocno stresować. U nas problemem jest czynnik męski a dokładnie azoospermia. Mąż miał zrobioną biopsję i zamrożone 3 słomki. Na szczęście w trakcie biopsji znaleziono plemniki, co nie zmienia faktu, że są słabe. Boję się jutrzejszego rozmrażania. Boję się, że coś jest nie tak z jajeczkami. Ogólnie zaczynam mocno panikować. Na dodatek mam dość wysoki estradiol i sporo jajeczek. Obawiam się hiperstymulacji. Jak dobrze pójdzie, to w czwartek będę miała transfer. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. :)
Witaj :* Oczywiście, że Cię przyjmiemy, im nas więcej tym weselej i łatwiej znieść ten czas :) Przy czynniku męskim trochę bezpieczniej jest trzymać zarodki do 5tej doby, bo dopiero w trzeciej włącza się genom męski i więcej zarodków przestaje sie rozwijać właśnie po 3ciej dobie... Więc pozwala to zaoszczędzić niepotrzebnego stresu i rozczarowań. Tak czy inaczej trzymam za Was kciuki :* :) A gdzie się leczycie?
 
reklama
ja miałam hiperke ale mam PCOS stad było to juz wiadome.. miałam 35 jajek z czego 27 dobre tak wiec odczekałam troche i teraz bedzie 2 transfer.. dziewczyny tutaj wspieraja takze nie denerwuj sie :) bedzie dobrze

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
kochana nie zawsze pcos oznacza hiperkę - ja mam pcos ale leki były super dobrane, długi protokól i wyhodowałam 7 ładnych jajek, po hiperce ani śladu :)
 
Do góry