reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny i Dami! [emoji16] Tak sie zastanawiam czy po transferze - w ciagu tych pierwszych magicznych 12 dni do hcg - mozna pójść na masaż? Nie żaden rozgrzewający, gorącymi kamieniami a zwykły relaksacyjny? Bo sauna i solarium odpada. A co sądzicie o masażu? #rozkminanadziś


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja bym nie szła ,ale nie wiem czy można szczerze nie
 
reklama
Hehe..Czyżby to takie oznaki matczynego instynktu? Albo szykujesz się już że gdy będzie już maleństwo to doglądać go będziesz w nocy[emoji4] [emoji4] [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak chyba jest... [emoji16] dlatego kocham ta pracę. Opieka nad innymi pomaga ukoić instynkt opiekuńczy. [emoji173]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Majtunia a gdzie jest napisane że to forum dla kobiet? Ty uważasz, że tylko kobiety ciężko przechodzą niepłodność? Wielu mężczyzn ma depresję przez to i przez tego typu podejście jak Twoje są zostawieni sami sobie ...

---31tc---
To prawda... mój choć o tym nie mówi bardzo ciężko przeżył nasze poronienia. Widziałam co się z nim dzieje ale nie wiedziałam jak mu pomóc. Może gdyby był na takim forum, zobaczył że nie jest sam , byłoby mu łatwiej.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry mam super wiadomość o poranku zaplodnilo sie prawidłowo 5 zarodeczkow jestem mega szczęśliwa aby tak dalej :) a z brzuchem boli jeszcze ale już mniej niz wczoraj mam nadzieje ze juz jutro będzie dobrze
Super kochana [emoji173] życzę Ci 5 różowych pup [emoji16]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj - ja nigdy nie byłam w takiej sytuacji ale jednak sprawa wygląda podejrzanie:(. Na pewno powinnaś poprosic o pełną dokumentację medyczną łącznie z tą od embriologów i może skonsultować to z prawnikiem. Może tak być że żadnego dastwa nie było. Porozmawiaj z kierownictwem kliniki jak koleżanka MoKa. Trzymam kciuki.
Dla mnie też.....
U mnie też niestety było podejrzanie. Z 6 kom poprzednim razem 5 prawidłowo się rozwinęło. Ostatnie moje IVF refundowane ( Szwecja) i z 9 niby 6 było prawidłowych , zaplodnilo się 5 , dwie podano w drugiej dobie a reszta ? Obumarla. Serio ? Jestem kosztem dla systemu , nie szukali nawet przyczyny poronien. Mało tego mnie okłamali ż rezerwą. 1.5 roku temu <0.5 a teraz 0.903 ? Z wiekiem jajek mi przybywa może jak poczekam 5 lat to dostanę hiperki przy stymulacji. [emoji85]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio rozmawialismy o zarodkach i ich jakosci, ja pisalam ze teraz mam transferowane dwa z ktorych potencjalnie jeden moze zakonczyc sie ciaza. Zostaja mi cztery ktore wedlug mojego lekarza raczej na nic sie nie nadaja.
1510484982-ec6af21546a121c5-aaaaaa.jpeg


Teraz bedziemy transferowac 3BB i 3BC! To sa wszystkie blastki. Co myslicie bo mimo wszystko ciagle mysle o jakosci tych moich zarodkow.

Dodam ze ostatnio mialam transferowane 3BB i 4CB, no i ciaza byla ale stracilam w 6 tygodniu ☹️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio rozmawialismy o zarodkach i ich jakosci, ja pisalam ze teraz mam transferowane dwa z ktorych potencjalnie jeden moze zakonczyc sie ciaza. Zostaja mi cztery ktore wedlug mojego lekarza raczej na nic sie nie nadaja.
1510484982-ec6af21546a121c5-aaaaaa.jpeg


Teraz bedziemy transferowac 3BB i 3BC! To sa wszystkie blastki. Co myslicie bo mimo wszystko ciagle mysle o jakosci tych moich zarodkow.

Dodam ze ostatnio mialam transferowane 3BB i 4CB, no i ciaza byla ale stracilam w 6 tygodniu ☹️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Asiu... kiedyś już pisałam o przypadku mojej koleżanki. Po stymulacji ona miała 1 komórke, nie chcieli zrobić nawet punkcji. Po zrobieniu punkcji komórka choć bardzo słaba się zaplodnila, słabo się dzieliła ale Sabina uparla się na transfer w 2 dniu. Na dniach rodzi córeczkę....
Asiu ja zawsze ronie do 6 tyg... nieważne jak dobry jest zarodek. Czy to 2 dniowy czy piekna blastki. U mnie niestety immunologia.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To prawda... mój choć o tym nie mówi bardzo ciężko przeżył nasze poronienia. Widziałam co się z nim dzieje ale nie wiedziałam jak mu pomóc. Może gdyby był na takim forum, zobaczył że nie jest sam , byłoby mu łatwiej.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas to M nasienie najprawdopodobniej blokowało ciążę i bardzo ciężko to przeżył. Niepłodność to choroba pary nie zapominajmy że nasi mężczyźni też mają uczucia nawet jeśli chowają je głęboko w sobie...

---31tc---
 
Asiu... kiedyś już pisałam o przypadku mojej koleżanki. Po stymulacji ona miała 1 komórke, nie chcieli zrobić nawet punkcji. Po zrobieniu punkcji komórka choć bardzo słaba się zaplodnila, słabo się dzieliła ale Sabina uparla się na transfer w 2 dniu. Na dniach rodzi córeczkę....
Asiu ja zawsze ronie do 6 tyg... nieważne jak dobry jest zarodek. Czy to 2 dniowy czy piekna blastki. U mnie niestety immunologia.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

ja zawsze myslalam ze mam problem z zajsciem i dlatego teraz jak mi sie udalo to zdziwilam sie ze poronilam, przyszlo bardzo niespodziewanie.
Ja donosilam jedna ciaze bez zadnych problemow i byl to super okres w moim zyciu dlatego teraz ciezko mi przez to przechodzic bo tak trudno jest przez te wszystkie porazki.

A co do mojej blastki to przy pierwszym transferze to robilam 3AB i wtedy nie udalo sie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas to M nasienie najprawdopodobniej blokowało ciążę i bardzo ciężko to przeżył. Niepłodność to choroba pary nie zapominajmy że nasi mężczyźni też mają uczucia nawet jeśli chowają je głęboko w sobie...

---31tc---
Ja go serdecznie zapraszam ;) mi tu z Wami lepiej jak z rodziną[emoji11] [emoji11] [emoji11] [emoji7]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry