reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie niestety z dwoch komorek pierwsza noc przetrwala tylko jedna. Cala nadzieja w jednym zarodku.. musi walczyc do wtorku.
Nie wyglada to dobrze.. a do tego po punkcji drugi dzien, czuje sie fatalnie boli wszystko. Ledwo chodze.
Nerwowy weekend przede mna.

Fajnie, ze tyle tu dobrych wiesci ostatnio. To daje mi cien optymizmu..

Trzymam kciuki, żeby Maleństwo okazało się waleczne i dotrawalo do transferu a potem do szczęśliwego porodu :)
 
reklama
Ok, zaczynam pisać. A może któraś z Was ma jakiś sprawdzony przepis na ciasto do pizzy albo tiramisu?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

500 kg maki,szklanka wody, lyzeczka soli, lyzeczka cukru ,dwie lyzki oliwy,7g drozdzy syplkich

Do miski wsypac make powoli drizdze sol cukier wode i zagniesc na jednolite mase tak by latwo odklejala Sie od palcow, zostawic do wyrosniecia 1 godz 20 min
Po tym czasie formowac 4 kolki i fotmowac jak na pizze o srednicy 25 cm
Dac na blache odczekac 15 min Potem na to co chcesz mozzarelle szynke itd , piec w 250st przez 20 min

Tiramisù tylko moja tesciowa umie;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzis w piekielnej kuchni byl przepis na suflet ;) zle to nie wygladalo wiec moze i moje facetowskie dlonie to ogarna?
Dami
Ps. Asia juz niesie swoj magiczny zeszyt wiec zaraz zejdzie lawina ;)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzis w piekielnej kuchni byl przepis na suflet ;) zle to nie wygladalo wiec moze i moje facetowskie dlonie to ogarna?
Dami
Ps. Asia juz niesie swoj magiczny zeszyt wiec zaraz zejdzie lawina ;)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
dajesz mistrzu ;) jak zrobisz to pochwal się fotką :D
 
Po dwoch nieudanych IVF wrocilam do walki po raz ostatni. Leżę z moimi dwoma kropkami, które dzisiaj przytulilam i postanowiłam do Was wrócić. Pierwsze co zerknelam jak dziewczyny , które walczyły ze mną kilka miesięcy temu się mają i mu mojej ogromnej radości widzę że już są szczęśliwymi oczekujacymi na rozwiazanie[emoji173]
1.5 roku temu w prywatnej klinice powiedziano mi że moja rezerwą jest tak niska 0.5 że nie mam szans na ciąże bez IVF. Zaliczyłam pozytywne testy ( jak zwykle , wcześniej naturalnie rowniez) i do 6 tyg już było po ciazy. Po 2 procedurach IVF , widząc ślepote mojego lekarza , zrezygnowałam na jakiś czas. Musiałam się pozbierać.
Mąż mojej przyjaciółki jest ginekologiem. Polecialam do Pl i zrobiłam prywatnie listę 34 badań, które mi zlecił.
Okazało się że by mnie skłonić do IVF zwyczajnie mnie okłamali, moja rezerwa po 1.5 roku wynosi 0.903. Wyszły mi przeciwciala, zwiększona krzepliwosc oraz szalejaca kora nadnerczy.
Leżę sobie z moimi 2 kropkami ( 3 leżakuja do stadium blastki ) .
Przyjmuje Encorton i Clexane ( co za bolacy badziew), Acard, Progesteron , Duphaston, vit D, kwas foliowy i Femibion natal1.
To nasze ostatnie podejście. Tak sobie obiecalismy do 3xsztuka. [emoji16]



Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Po dwoch nieudanych IVF wrocilam do walki po raz ostatni. Leżę z moimi dwoma kropkami, które dzisiaj przytulilam i postanowiłam do Was wrócić. Pierwsze co zerknelam jak dziewczyny , które walczyły ze mną kilka miesięcy temu się mają i mu mojej ogromnej radości widzę że już są szczęśliwymi oczekujacymi na rozwiazanie[emoji173]
1.5 roku temu w prywatnej klinice powiedziano mi że moja rezerwą jest tak niska 0.5 że nie mam szans na ciąże bez IVF. Zaliczyłam pozytywne testy ( jak zwykle , wcześniej naturalnie rowniez) i do 6 tyg już było po ciazy. Po 2 procedurach IVF , widząc ślepote mojego lekarza , zrezygnowałam na jakiś czas. Musiałam się pozbierać.
Mąż mojej przyjaciółki jest ginekologiem. Polecialam do Pl i zrobiłam prywatnie listę 34 badań, które mi zlecił.
Okazało się że by mnie skłonić do IVF zwyczajnie mnie okłamali, moja rezerwa po 1.5 roku wynosi 0.903. Wyszły mi przeciwciala, zwiększona krzepliwosc oraz szalejaca kora nadnerczy.
Leżę sobie z moimi 2 kropkami ( 3 leżakuja do stadium blastki ) .
Przyjmuje Encorton i Clexane ( co za bolacy badziew), Acard, Progesteron , Duphaston, vit D, kwas foliowy i Femibion natal1.
To nasze ostatnie podejście. Tak sobie obiecalismy do 3xsztuka. [emoji16]



Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
masakra jak oni moga tak kłamac.. kochana trzymam kciuki za twoje kropeczki :) badz dobrej mysli.. a co do clexane to bolace bardzo maz bierze 4 dziennie...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry