reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ok, cofam wcześniejsze pytanie.
U nas też nie wyszło.
Beta z dziś 4. Dzwonili z kliniki żeby odstawić leki. W przeciągu tygodnia mam mieć @.
Serce krwawi i płacze a życie toczy się dalej. Jutro zapalę znicze pod krzyżem za moje 2 kruszynki.
a który dziś u Ciebie dpt? Jak dla mnie wynik 4 jest minimalnie dodatni, mimo, że ciążę stwierdza się powyżej 5. Może warto jeszcze poczekać do czwartku? Lub jeśli masz jakieś całodobowe labo u siebie to nawet jutro powtórzyć??
 
kuźwa i nikt mi nie zlecił zbadania poziomu witaminy D?!
Poczytaj jeszcze w necie na ten temat, zawsze warto sprawdzić jedno i drugie, dobrym rozwiązaniem jest Vivantolette na receptę kosztuje jakieś 5 zł, z olejem lnianym lepiej się wchłania ta witamina.
Najlepszy poziom vit d to 50-80 , ja miałam przed suplementacją jakieś 18, do tego nastrój się poprawia , polecam.
 
Byłam u lekarza który współpracuje (ma tam znajomego profesora i wysyła tam swoje pacjentki) z klinika w Białymstoku i tam nie robią tego. W Invicta powiedzieli mi ze to badanie jest ich wymogiem takim dodatkowym zabezpieczeniem do podpisywanej umowy i ze nie jest objęte normami WHO

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
u nas przed pierwszą procedurą nie kazali robić kariotypów a fragmentację robili...
 
Oto mój dzisiejszy cukiereczek [emoji7]

1509474722-b69f1d9a60b06c07-aaaaaa.jpeg




"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
śliczności :*:*:*:*:*
nawet czapkę do zdjęcia założył/a :D
 
Tak ten sam pokazywał mi wyniki pacjentki bez danych osobowych i rzeczywiście spadło jej z 13 do 9, a przy metylowym nic nie drgnęło. Trza byłoby samemu sprawdzić na sobie ile przed a ile po suplementacji np. miesiąc wynosi homocysteina.
Ja również mam bardzo wysoka homocysteine prawie 20 ( pół roku temu), teraz nie wiem. Biorę kwas foliowy i wit B12 wszystko w formie metylowananej. Również mówiłam o tym w Invicta ale pani O. powiedziała ze nie jest to ważne.
Miałam też wątpliwości przed zażywanie relanium ponieważ przed operacja podali mi diazepam i dostałam bardzo wysokiego ciśnienia prawie 200/110, gdzie zawsze mam ok 110/70-80. Powiedziałam ze wole nie ryzykować, wiem ze to niby w jakiś sposób pomaga ale nie kosztem takich problemów. Zostałam wręcz okrzyczana i pani zapytała cytuje "czy mnie to ciśnienie zabiło? ? Mówię że nie ale nawet bardzo sali operacyjnej pielęgniarki się pytały czy leki na ciśnienie zazylam[emoji32] usłyszałam ze poleżeć w domu i nic mi nie będzie.
Mam straszny metlik w głowie po przygodzie w Invicta [emoji46]

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
 
Hej dziewczyny.
Dawno mnie nie bylo... tzn bylam od czasu do czasu ale siedzialam jak myszka pod miotla. Bo jak juz cos nadrobilam to i tak daleko bylo mi do konwersacji "na zywo"

Ostatnia wizyte mialam 20.10 endometrium na Progynova 21 bylo juz 10mm, wszystko jest ok. Nasz crio-ransfer numer 3 we wtorek... mamy blastke z szostego dnia, lekarz powiedzial, ze moze byc chlopak i pocieszyl ze maja podobny wynik ciaz z blastek z 5 i tych wolniejszych z 6.. wiec moze tym razem sie uda... (1-crio - 5 dniowej blastki nic a nic, 2 crio tez z 5 dniowej blastki- biochemiczna). Teraz bylo wiecej przygotowan...Mialam histero w ostatnim cyklu, ktora powinna pomoc jak scratching a pozatym bede tez mialam AH i chyba tez embrioglue. Trzymajcie kciuki prosze i przepraszam bo ja uciekam z forum az do testu czyli tak do polowy listopada. Musze sie odizolowac i postarac wylaczyc myslenie i cieszyc sie tym co mam. Sciskam mocno i wszystkim swiezym zaciazonym serdecznie gratuluje i dopinuje calej reszcie:
@Mruch mamy razem transfer trzymam za Ciebie mocne kciukasy
@Peugeotka36 uwielbiam Twoja histore, gratulacje :) i tak pozytywnie zazdraszczam, zwsze marzylam, ze u nas tez sie uda naturalnie po pierwszym ivf ale niestety...
@dzoasia niech Ci czas szybko leci i abys dowiedziala sie z badan ktore robisz jak najwiecej
@PaulinkaP oby juz jelitowka nie wrocila i abys super zniosla jaja , ktore sie pieknie zaplodnia
@hope322 powodzenia z transferem, idziemy web w leb
@Liv26 sciskam mocno z calego serducha
@MoKa bedzie dobrze a pewnie nawet i bardzo dobrze tylko nie swiruj kochana
@gosia321 zeby wszystko szlo jak najszybciej w jak najlepszym kierunku
@M@gda zebys sie swietnie czula i zeby domek byl przygotowany na przyjscie Zywii
@Oska305 cudaki juz pieknie urosly ale niech jeszcze troszke posiedza u mamusi
@Doris30:-) powodzenia bo pewnie transfer niedlugo
@tamiza bety do nieba i spokoju i radosci z zycia, takiej jaka przez Ciebie przemawia,

Przepraszam te dziewczynki , o ktorych zamponialam ale ciezko sie odnalezc szczegolnie jak sie rzadko zaglada...
Mam nadzieje ze wszystkie bedziemy tulic nasze zdrowiutkie, pulchniutkie bobasy w 2018 xxx

No to tak jak ja, ostatnie pare dni specjalnie sie odcielam od forum żeby za dużo nie myśleć i nabrać dystansu. Właśnie wracam do domu o 15:05 przytuliłam moj zarodeczek blastunie 4BB. Miałam intralipi i embyro glue. 13.11 betowanie.

Dołączam sie do Twoich życzeń i wszystkim dziewczyny powodzenia życzę, będę sie starała zaglądać żeby Wam kibicować ale na spokojnie. Do niedzieli mam wolne potem wracam do pracy.

No i trzymam za nas kochana kciukasy!!! A Ty kiedy betyjesz i jaki zarodek?
 
reklama
Do góry