reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

A to u nas na odwrót. Wiązanie wyszło ok, ale uszkodzenie chromatyny słabo. Macie o tyle dobrze, że możecie użyć plemników po badaniu wiązania z hialuronem do zapłodnienia. Natomiast po badaniu chromatyny plemniki się już do niczego nie nadają :(
Jeszcze będziesz miała problem co zrobić z tyloma zarodkami :)
Hmm jesli defragmentacja wychodzi kiepsko to na to jest magnetyczna separacja plemnikow
 
reklama
Hmm jesli defragmentacja wychodzi kiepsko to na to jest magnetyczna separacja plemnikow
Mężowi w dzień zapladniania wyszła fragmentacja 40% ( wogole powiedzcie mi czy taka fragmentacja przy prawidlowym kariotypie i innych badaniach nasienia prawidlowych jest mozliwa ? - w Invicta mowia ze tak bylo, dwoch innych lekarzy powiedzialo mi tylko ze w przypadku prawidlowego kariotypu i innych dobrych badaniach nie przeprowadza sie fragmentacji i ze oni nie radza doszukiwac sie niczego w nasieniu meza ) separacji 2%.. do dziś tylko zachodze w głowę jak oni mogli przeprowadzić dwie separacje na plemnikach którymi później rzekomo zapłodnili komórki [emoji32] tym bardziej ze koszt jednej separacji to ok 600 zł, a były dwie nie ujęte w programie- to tak przy okazji jeśli chodzi o moją historie z invicta

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
 
Mężowi w dzień zapladniania wyszła fragmentacja 40% ( wogole powiedzcie mi czy taka fragmentacja przy prawidlowym kariotypie i innych badaniach nasienia prawidlowych jest mozliwa ? - w Invicta mowia ze tak bylo, dwoch innych lekarzy powiedzialo mi tylko ze w przypadku prawidlowego kariotypu i innych dobrych badaniach nie przeprowadza sie fragmentacji i ze oni nie radza doszukiwac sie niczego w nasieniu meza ) separacji 2%.. do dziś tylko zachodze w głowę jak oni mogli przeprowadzić dwie separacje na plemnikach którymi później rzekomo zapłodnili komórki [emoji32] tym bardziej ze koszt jednej separacji to ok 600 zł, a były dwie nie ujęte w programie- to tak przy okazji jeśli chodzi o moją historie z invicta

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
Hmm a to dziwne bo ja w swojej klinice gdzie wszystko bylo.niepotrzebne bo po co kase wydawac tylko slyszalam ze to badanie jest nie potrzebne. A wszystkie inne kliniki robia to badanie przed ivf. I nie wiem czy wplyw na to czy robic to badanie ma prawidlowy kariotyp bo to jest badanie twojego meza a nie plemnikow jakie posiada. Na defragmentacje ma wplyw duzo czynnikow. Sa faceci ktorym zwykle badanie wychodzi calliem dobrze a defragmentacja juz nie
 
Oto mój dzisiejszy cukiereczek [emoji7]

1509474722-b69f1d9a60b06c07-aaaaaa.jpeg




"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Hmm a to dziwne bo ja w swojej klinice gdzie wszystko bylo.niepotrzebne bo po co kase wydawac tylko slyszalam ze to badanie jest nie potrzebne. A wszystkie inne kliniki robia to badanie przed ivf. I nie wiem czy wplyw na to czy robic to badanie ma prawidlowy kariotyp bo to jest badanie twojego meza a nie plemnikow jakie posiada. Na defragmentacje ma wplyw duzo czynnikow. Sa faceci ktorym zwykle badanie wychodzi calliem dobrze a defragmentacja juz nie
Byłam u lekarza który współpracuje (ma tam znajomego profesora i wysyła tam swoje pacjentki) z klinika w Białymstoku i tam nie robią tego. W Invicta powiedzieli mi ze to badanie jest ich wymogiem takim dodatkowym zabezpieczeniem do podpisywanej umowy i ze nie jest objęte normami WHO

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
 
Do góry