reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja też miałam miętki nogi i gule w gardle jak mówiłam mojemu, że lekarz zaleca dawcę. Było mu strasznie przykro i widziałam że nie jest mu łatwo. Ale teraz po nieudanych transferach jak płaczę coraz częściej to on sam wychodzi z tą inicjatywą. Potrzebował trochę czasu i chyba zrozumiał że głową muru nie przebije. Bardzo chce być tatą i tylko to się liczy
A na jakim teraz jestescie etapie? I po ilu transferach?? Zarodki kiepskiej klasy byly?
 
reklama
Mam powtórzyć betę w czwartek i do tej pory brać leki - tak zdecydował lekarz. Nie wiem po co... Serce mi pękło...
Jeszcze dziś miałam takie lekciutkie plamienie troszkę beżowego ale też jakby odrobina jasnej krwi. Pewnie okres się zbliża.
Ok, cofam wcześniejsze pytanie.
U nas też nie wyszło.
Beta z dziś 4. Dzwonili z kliniki żeby odstawić leki. W przeciągu tygodnia mam mieć @.
Serce krwawi i płacze a życie toczy się dalej. Jutro zapalę znicze pod krzyżem za moje 2 kruszynki.
 
Girls długo miałyście miesiączkę podczas stymulacji? Dzisiaj mam 6 dzien cyklu od 2 jestem na 3 pastylkach lametta dziennie a od jutra menopur i gonal wciąż mam lekkie krwawienie i klocie jajników. Myślcie ze to normalne? 8 dnia jadę na kontrole liczę ze będzie wiecej jajeczek niż zawsze:) okres tez miałam mega opóźniony bo w 37 dniu cyklu dostałam...
 
Ok, cofam wcześniejsze pytanie.
U nas też nie wyszło.
Beta z dziś 4. Dzwonili z kliniki żeby odstawić leki. W przeciągu tygodnia mam mieć @.
Serce krwawi i płacze a życie toczy się dalej. Jutro zapalę znicze pod krzyżem za moje 2 kruszynki.
Właśnie to jutro... chyba każda z nas je odczuje... przecież my kochamy te kruszynki a ich stratą boli jak każdej innej osoby w rodzinie :(
 
Ok, cofam wcześniejsze pytanie.
U nas też nie wyszło.
Beta z dziś 4. Dzwonili z kliniki żeby odstawić leki. W przeciągu tygodnia mam mieć @.
Serce krwawi i płacze a życie toczy się dalej. Jutro zapalę znicze pod krzyżem za moje 2 kruszynki.[/QU

Kochana, jutro pewnie niejedna z nas pomyśli o swoich Aniołkach...
Kolejne dni ukoja powoli Twój ból. Nie poddawaj się i walcz dalej.
 
Girls długo miałyście miesiączkę podczas stymulacji? Dzisiaj mam 6 dzien cyklu od 2 jestem na 3 pastylkach lametta dziennie a od jutra menopur i gonal wciąż mam lekkie krwawienie i klocie jajników. Myślcie ze to normalne? 8 dnia jadę na kontrole liczę ze będzie wiecej jajeczek niż zawsze:) okres tez miałam mega opóźniony bo w 37 dniu cyklu dostałam...

Ja miałam normalną @ podczas stymulacji.
 
reklama
Do góry