reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

a... DAJ spokój... jestem załamana...mam ochotę piznąć to wszystko... rozpier... mnie i mój lekarz i mój Mąż... w skrócie-jest zajebiaszczo ale przy problemach Asi nawet nie mam siły rozwijać tematu...

Ogólnie to :wodniaków nie ma;zero więcej tematu o jajowodach...gdybym sama nie zaproponowała 2 blastek to też bym nie miała;pytał mnie ile mam lat???!!! rozumisz???przecież w karcie to ma???!!! bo zapytałam o AH -NO TO STWIERDZIŁ,TAAA dobry pomysł;praktycznie ten sam protokół,zero dodatkowych badań...zrobił usg-wszystko piknie,endo cudne,jajniki czyste tylko kuwa ciąży nie ma..

no tyle...dzięki,że pytasz

Masakra;( podejscie [emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To i poprosze do dopisanie do kalendarza :) 2.11 - puncja :)

W kwestii euthyroxu to ja zazywam 25. Tez bywam czesto zmeczona ale nie wiem czy to przez tarczyce czy ilosc pracy ;)

Mam ustalone z endokrynologiem, ze w momencie jak okazuje sie, ze jestem w ciazy, zmieniam dawke na 50 i umawiam sie na wizyte.
 
Masakra;( podejscie [emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
takie podejscie jest wkurzajace ... ja w srode w klinice u meza zrobie dym .. jak tak mozna pacjena traktowac bez empatii i zrozumienia .. to juz weterynarz ma wiecej empatii do naszego kota ! niz lekarz do czlowieka..straszne

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No nie wierze!! ;( tak mi przykro. Idziesz do lekarza teraz żeby wyjaśnił co poszło nie tak?
Napisałam do niego,że proszę o w miarę szybką wizytę, która mi to pozwoli wyjaśnić.
Poza tym napisałam do Twojego na komórkę czy nie uda się przyspieszyć terminu, myślę,że mi odpowie.Tak czułam a intuicja mnie nigdy nie zawodzi, w piątek już płakałam także dziś to bardziej na chłodno przyjednam.I tak jak myślałam dziś Pani z laboratorium inna wygadała się,że w 3 dobie stanęły, także mogli mi to powiedzieć wczora
Nie chyba narazi odpuszczę , mam dość i muszę w końcu pozbierać myśli i się wyciszyć.
Poza tym ten stres i nerwy sprawiły,że znów ważę ledwo 50 kg,co mnie już wkurza......
Nie wiem może za jakiś czas .
Moja druga połowa twierdzi,że dziecko to dar od Boga, a gdy tego daru się nie ma to i laboratorium nic nie pomoże - Ja pytam się gdzie jest Bóg gdy ludzie krzywdzą dzieci.
 
Do góry