reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zazywasz euthyrox? Odczuwasz jakos chorobe? Lekaze cos mowia? Moze utrudniac zajscie w ciaze nawet przy kontrolowanym zazywaniu ?
Jeżeli nie masz uregulowanych hormonów tarczycy, to jak najbardziej możesz mieć problemy z zajściem. Pamiętam na początku mojej drogi leczenia, jak poszłam z wynikami do endokrynologa to powiedziała mi, że gdybym była w tym momencie w ciąży to na pewno bym poroniła. Teraz od dłuższego czasu wyniki mam ok, ale i tak musiałam w końca zdecydować się na in vitro bo ciąży nadal było brak.
 
Ja przy takiej samej blastce 4aa i w tym samym dpt mialam 618. Mysle, ze to bardzo dobry wynik i nic tylko sie cieszyc. Teraz 9dpt mialam bete 308 czy 388 juz dokladnie nie pamietam, wiec gdybym zrobila przyrost wyszedlby podobny wynik.
Dziękuję za informacje, czyli teraz liczy się przyrost:tak:. A jak myślisz kiedy najlepiej zrobić kolejną betę, jutro czy w czwartek? W środę jest święto i laboratoria są nieczynne.
 
Hej dziewczyny tyle stron do nadrobienia od rana ja dzisiaj dzwoniłam do labo z 6 komórek nadających się do zapłodnienia wszystkie się zapladniaja w czwartek mam transfer. Boje się ze znowu zostanie tylko jeden blastus do czwartku i ze znowu się nie uda .... choć jest nadzieja w tej metodzie picksi gratuluję dziewczyny ładnych bet
 
Hej dziewczyny tyle stron do nadrobienia od rana ja dzisiaj dzwoniłam do labo z 6 komórek nadających się do zapłodnienia wszystkie się zapladniaja w czwartek mam transfer. Boje się ze znowu zostanie tylko jeden blastus do czwartku i ze znowu się nie uda .... choć jest nadzieja w tej metodzie picksi gratuluję dziewczyny ładnych bet
piękny wynik :) niech się pięknie dzielą i zrobią mamusi niespodziankę ;)
 
reklama
Do góry