reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

no cóż... odebrałam swoją betę. teraz nadszedł czas żałoby i beznadziejności. Muszę się poużalać nad sobą dlatego znikam na jakiś czas.

Za wszystkie testujące kciuki a wszystkie zaciążone przytulam ciepło.
Babulec...Ty nie znikaj nam na długo! bo fajny Babulec z CIEBIE...Poużalaj się i wracaj! Czekamy :)
 
reklama
Tak bardzo mi przykro. Brakuje słów, które by teraz Was podniosły na duchu, ale proszę jeszcze się nie poddawajcie.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
nie poddajemy sie walczymy ale powoli sił brak i mysli ze bedzie kiedys dobrze...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jutro zaczynam stymulacje. Mąż powiedział że on na pewno mi zastrzykow nie zrobi :/:/ poszlabym do przychodni zeby mi zrobili ten zastrzyk ale jutro święto w całych Niemczech i pozamykane:/
Do niedzieli biore Gonal F a w poniedziałek idę na usg itd. Ktoras z was chodziła na zastrzyki do przychodni? Czy tylko ja taki cykor..
ja tez sie mega bałam ale maz sie zlitował i mi robił pietwsze 3 dni to była gechenna histeria i płacz a potem juz poszło z górki

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam janiedawno wrociłam z rajdu po szpitalach ...ale w koncu wyszło skad te bole i dobrze ze bylismy uparci i nie dalismy sie zwiesc...zakrzepica watroby... mogł umrzec bez lekow...na szczescie juz mam meza w domu ale optymistyczna ta diagnoza nie jest...człowiek mysli ze gorzej byc nie moze a tu nastepne i nastepne... jakas katastrofa .. ale ciesze sie ze mam go w domku no i teraz ja daje zastrzyki do brzuszka :) ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam janiedawno wrociłam z rajdu po szpitalach ...ale w koncu wyszło skad te bole i dobrze ze bylismy uparci i nie dalismy sie zwiesc...zakrzepica watroby... mogł umrzec bez lekow...na szczescie juz mam meza w domu ale optymistyczna ta diagnoza nie jest...człowiek mysli ze gorzej byc nie moze a tu nastepne i nastepne... jakas katastrofa .. ale ciesze sie ze mam go w domku no i teraz ja daje zastrzyki do brzuszka :) ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
ależ Ty jesteś silna kobieto - podziwiam Cię
 
witam janiedawno wrociłam z rajdu po szpitalach ...ale w koncu wyszło skad te bole i dobrze ze bylismy uparci i nie dalismy sie zwiesc...zakrzepica watroby... mogł umrzec bez lekow...na szczescie juz mam meza w domu ale optymistyczna ta diagnoza nie jest...człowiek mysli ze gorzej byc nie moze a tu nastepne i nastepne... jakas katastrofa .. ale ciesze sie ze mam go w domku no i teraz ja daje zastrzyki do brzuszka :) ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Asia mocno trzymam za Was kciuki i cały czas myslę...BĘDĘ się modlic ,by wszystko skończyło sie dobrze-tulam.
 
reklama
Dziękuję bardzo, będę się dzielić wszystkim informacjami, mam nadzieję ze bardziej tymi pozytywnymi niż negatywnymi. Mam pytanko ponieważ zastanawiam się czy moja beta nie jest za wysoka?. Miałam podanego 5 dniowego zarodka 4aa , jest 11 dpt a beta 629 nie jest za wysoką?

Przede wszystkim Gratuluję! :rofl: Betę według mnie masz dobrą. Ja w 11 dpt miałam 540 :happy: Obstawiam u Ciebie dziewczynkę bo lubią wysokie bety :rolleyes:
 
Do góry