reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ty pierwsza :D a ja jakieś 2 miesiace później :D
Hmmm... ja obstawiam listopad bezowulacyjny bo tak mialam po poprzedniej stymulacji pp 3 jajkach... teraz bylo 15 więc nie sądzę żebym teraz mogła dzialac. Grudzień to pewnie nie będę mogla sie wyrwac z pracy,jeszcze pogadam z szefową ale zawsze u nas wtedy młyn wiec pewnie styczen... czyli tak jak Ty ;-))) Sylwester zaszalejemy na maxa a 2018 to nasz rok :-D co Ty na moją propozycję?? :p
 
A to u nas na odwrót. Wiązanie wyszło ok, ale uszkodzenie chromatyny słabo. Macie o tyle dobrze, że możecie użyć plemników po badaniu wiązania z hialuronem do zapłodnienia. Natomiast po badaniu chromatyny plemniki się już do niczego nie nadają :(
Jeszcze będziesz miała problem co zrobić z tyloma zarodkami :)
Kochana dziękuję ale mnie podbudowalas teraz przykro mi ze u ciebie tak było ale wierzę że i z tej sytuacji jest wyjście
 
@dżoasia Mamuś, w którym dc wyjdzie test przy mojej blastce?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
kochana u mnie beta wychodziła 6dpt. Nie wiem jak będzie dokładnie u Ciebie ale jutro już raczej powinno coś być :) Trzymam kciuki, w ogóle jutro znowu jakiś Dzień Bety mamy więc dziewczyny mam nadzieję że po pracy samymi gratulacjami posypię :)
 
reklama
Do góry