reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zaczęłam się denerwować.
Brzuch mnie boli, nie mogę się wypróżnić i ciągle mi się odbija na wymioty.
Nie wiem co to może oznaczać ale obstawiam, że to reakcja po Ovitrelle.

Czy któraś z Was tak miała?
Ja pare dni temu robilam zastrzyk z ovitrelle i czulam sie dobrze, teraz tez. Ciezko stwierdzic czy to po lekach czy juz pierwsze objawy ciazy. Tylko troszke wczesnie by bylo ale kazda z nas jej inna.
 
Dziewczyny a jeśli się nie uda z Waszymi jajkami (czego na razie nie bierzemy pod uwagę) to nie myślałyście o KD? ja jak podchodziłam do IVF to nie wiedziałam czy w ogóle mam jakieś komórki, bo albo brak owulacji albo iui nieudane i tak myślałam, że jak mam puste jajca to pewnie skorzystam z kd... tylko, że teraz wiadomo - z różnych przyczyn na razie nie biorę pod uwag dawstwa... przynajmniej dopóki mi się nie uda...
 
brawo ty za podejscie ;) musi się w końcu udać!!
Zresetowalam mózg !! Urodze dziecko mojemu mężowi bez wzgledu na wszystko!! :-)) troszkę popilismy we dwoje, pogadalismy, póki co ja walczę za nas oboje ale mam nadzieje że do mnie dołączy :-))
No i chyba @ sie zlitowala i zawita do mnie za chwile.
 
reklama
Do góry