reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To te same z Woj. Polskiego siedzą ale na rejestracji a inne tak spoko nie narzekam ostatnio dzwonili do mnie z Kasprzaka pytać się jak tam ciąża czy wszystko wprzadku itd ale to pani embriolog chyba robila notatki :) Ich tam Woj. Polskiego jest chyba z 8 denerwuje mnie taka w okularach co jak dzwoni się do nich na stacjonarny to mówi :) i jeszcze takie 2 ale na razie tam już nie jeżdżę więc spoko chyba mają za dużo ludzi i nie wyrabiają :) napisz jutro jak tam u ciebie poszło to będziesz niedługo zaczynać stymulacje?
no właśnie chodzi mi bardziej o personel poza rejestracją :) Nie wiem jak będzie z stymulacją bo bardzo mi zależy na wyjaśnieniu sytuacji tych moich niedrożnych jajowodów-moim zdaniem trzeba zamknąć by coś się udało-zresztą Ciepiela na pierwszych wizytach też tak mówił.A jeśli tak to pewnie zabieg i trzeba będzie odczekać :(No się wyjaśni jutro-dam znać oczywista :)
 
Ja zawsze mam tam gdzie miałaś prenatalne . Powiem Ci ze pewnie gdybym została u dr G byłoby tak samo . Lekarz nie może być od wszystkiego ... Ja do Mędrka tez idę za chwile na ostatnie trzecie w 30tc . Jego uwielbiam i mogę tez tylko polecać .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie zapisałam się do tego Lekarza Medrka :) ja miałam tylko w 2 prenatalne i mój mąż kiedyś wizytę u Androloga i to wszystko :) jejku zaraz 30tc masakra leci u mnie zaczął się już 5 miesiąc :) 18 tydzień leci szybciutko a 2 tyg ponad jade na półowkowe
 
no właśnie chodzi mi bardziej o personel poza rejestracją :) Nie wiem jak będzie z stymulacją bo bardzo mi zależy na wyjaśnieniu sytuacji tych moich niedrożnych jajowodów-moim zdaniem trzeba zamknąć by coś się udało-zresztą Ciepiela na pierwszych wizytach też tak mówił.A jeśli tak to pewnie zabieg i trzeba będzie odczekać :(No się wyjaśni jutro-dam znać oczywista :)
U mnie jak dr nadała mnie to miałam polipa mięśniaka dała skierowanie do szpitala że usunąć wszystko i dopiero zacząć symulacje a jeszcze miała podejrzenie że mam Wodnika w jajowodzie ale na szczęście nie Miałam usunęli mi laparoskopo polipa mięśniaka zrobili przy okazji histeroskpie a już miałam robiona raz u mnie w mieście ę szpitalu i jajowody mam drozne oba u mnie jest wszystko ok u nas problem to nasienie męża tylko.
 
Cześć dziewczyny ja mam teraz ogromnego stresa od piątku, bardzo się denerwuje czy moje zarodki dadzą radę dotrwać do tej 5 doby i czy rzeczywiście była to słuszna decyzja.
Teraz nic nie zrobię pozostało mi tylko czekanie.....ale czy oni mają rację , że jak nie dotrwa do 5 doby to i tak nie dałby ciąży.
 
Cześć dziewczyny ja mam teraz ogromnego stresa od piątku, bardzo się denerwuje czy moje zarodki dadzą radę dotrwać do tej 5 doby i czy rzeczywiście była to słuszna decyzja.
Teraz nic nie zrobię pozostało mi tylko czekanie.....ale czy oni mają rację , że jak nie dotrwa do 5 doby to i tak nie dałby ciąży.
Dadzą radę! będzie dobrze-zobaczysz! trzymam kciuki!:)
 
reklama
Dadzą radę! będzie dobrze-zobaczysz! trzymam kciuki!:)
Czytałam troszkę na necie o tym wszystkim i to nie jest takie poste jakby mogło się wydawać.
Połowa sukcesu to dobra komórka jajowa, a moje są wiekowe, wszystko zależy od stymulacji i innych mechanizmów które muszą później zadziałać.
A Ty na jakim etapie jesteś ?
 
Do góry