reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ciepiela... zapisałam się do Niego z polecenia,bo był szczęśliwy dla kumpeli-tylko ona jeszcze w moich Policach. a teraz nie wiem ...On jako człowiek i jego podejście super-tylko czasami mam wrażenie,że już za dużo ma na głowie.

Hihi Ja mówię nią niego Lowelasik . Kobitki go uwielbiają i ten jego głos i sposób mówienia [emoji846] Ja miałam u niego monitoringi przy stymulacji a prowadził Mnie Głąbowski . Oni wszyscy już niestety tam maja za dużo na głowie . Mój dr po serduszkowej wizycie powiedział ze nie da rady prowadzić mi ciąży bo ma tyle pacjentek niepłodnych . Co do Ciepieli on w moim przypadku by mi nie pomógł bo nie wierzył w moje leczenie ale podobno jak się udało to powiedział do mojego dr ze musi chyba zacząć się otwierać na nowe sposoby . U Ciebie ważne ze zaskoczyło i masz jeszcze ładne blastki. Myśle ze omówicie jutro plan na kolejny transfer co przeoczone może cos dodać i ten następny będzie już z bijącym serduszkiem . Często z mrozaczków się udaje a na świeżym nie wychodzi . Ja trzymam kciuki .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To łapiesz sie na czerwiec chyba jeszcze? [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"

Z apki wychodzi 1 lipiec;), Ale dr powie w czwaryek , jesli zapyta ost dzuen okresu tj 23/9 i to termin Na 1/7 ;)
Ciesze sue a szukalam JuZ klinike na drugi transfer !, czytalam opinie itd , normalnie szok
Pomyslec ze transfer byl tez w lipcu kiedy drugi cud ma Sie uridzic

Czy to nie zbieg okolicznosci [emoji7]
A ty na czerwiec ? Jesli drugie ur Sie w czerwcu to msc urodzin meza a Nicole marzec miesiac ur moich Ja 26 Nicole 14[emoji7]
Mam nadzieje ze bog da mi doniesc ciaze nie jak z Nicole 35 tc koniec poprzez lozysko zle

Jak Sie czujesz? Ja normalnie nic kompletnie Ale beta wysoka,
Pamietam cie dobrze bo weszlas na forum jak Ja w 2016;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dr. Budzinska a chciałam od początku do dr. Cierpieli miałam polecenie od lekarza z ich kliniki na Ciepiele i Budzinska do niej był szybszy termin i dlatego zdecydowaliśmy się na nią i za pierwszym razem się udało :) ale jak mam jakieś pytanie to pisze do dr.
Miałam u niej usg przy stymulacji -i teraz tak samo przed crio ,bo do niego oczywiście nie było już terminu...fajna babka.
Super! Gratuluję :) ja mam nadzieję,że u mnie do trzech razy sztuka :)
 
Ja sie lecze w szpitalu i tam mi dali tak spotkanie.Zresztą u mojej gin najblizszy wolny termin dwa dni pozniej.
Jakos lepiej mi isc do szpitala tam.sie wszystko dzialo maja moje wszystkie wyniki i znaja cala historie.
Jak uważasz :) ale zawsze można iść prywatne bo dwa tyg to jednak długo. Może tak być że wszystko się rozciąga jak nie ma skurczy to jest ok i zawsze możesz nospe łyknąć ;)
 
Witam dziewczyny w mym 8dpt. Dziś moje skarby powinny zacząć produkować hcg tylko czy one w ogóle ze mną jeszcze są? Nie dają o sobie znać w żaden sposób a ja każdego dnia coraz bardziej tracę nadzieję i wiarę. Chciałabym już mieć betę za sobą bo nie wiem jak to psychicznie zniosę...
Ehhhh... Coraz większy pesymizm mnie dopada.
MoKa za to negatywnie myślenie powinnaś dostać po tyłku.
Teraz i tak nic nie zmienisz więc zacznij choć trochę pozytywnie myśleć i pokaż to swoim kropka :)
 
Miałam u niej usg przy stymulacji -i teraz tak samo przed crio ,bo do niego oczywiście nie było już terminu...fajna babka.
Super! Gratuluję :) ja mam nadzieję,że u mnie do trzech razy sztuka :)
Ja miałam na cyklu sztucznym pierwsza stymulacja nie wypal za mało pęcherzyków miałam i dr zdecydowała że poczekamy miesiąc i zwiększyła mi wtedy dawki i poszło :) fajna ale czasem mnie denerwowala nie tłumaczyła dokładnie nie robiła pomiarów tak na szybko, i dlatego też zdecydowałam się na Lekarz u mnie w mieście który bada dokładnie mierzy tłumaczy pokazuje wszystko i wizyt trwają do godziny nie to co u nich 10 może min. Niby klinika ale nie mają nawet dla kobiet w ciąży monitorka żeby patrzeć sobie na dzidzie tylko jeden dla nich. Mój gin tak ma i ja sobie leżę i widzę mogę bobasa i on i to mi się podoba i dlatego też zmieniłam. A poza tym mam czesto infekcje i nie opłacało mi się jeździć co chwila na ZS też i dlatego ta zmiana. Ale jak będziemy decydowali się na następnego bobaska ro pójdę do dr. Znowu. Mam nadzieję że w końcu będziesz miała ten szczęśliwy dzień
 
Hihi Ja mówię nią niego Lowelasik . Kobitki go uwielbiają i ten jego głos i sposób mówienia [emoji846] Ja miałam u niego monitoringi przy stymulacji a prowadził Mnie Głąbowski . Oni wszyscy już niestety tam maja za dużo na głowie . Mój dr po serduszkowej wizycie powiedział ze nie da rady prowadzić mi ciąży bo ma tyle pacjentek niepłodnych . Co do Ciepieli on w moim przypadku by mi nie pomógł bo nie wierzył w moje leczenie ale podobno jak się udało to powiedział do mojego dr ze musi chyba zacząć się otwierać na nowe sposoby . U Ciebie ważne ze zaskoczyło i masz jeszcze ładne blastki. Myśle ze omówicie jutro plan na kolejny transfer co przeoczone może cos dodać i ten następny będzie już z bijącym serduszkiem . Często z mrozaczków się udaje a na świeżym nie wychodzi . Ja trzymam kciuki .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
:D TRAFIŁAŚ w samo sedno z tym Lowelasikiem :)) tak, jest mega sympatyczny i nigdy nie czułam się tak swobodnie na wizycie u gina jak u niego...tylko właśnie te ich zabieganie...teraz kosztowało mnie to utratę najlepszego zarodka przez niedoinformowanie. No nic ,tak jak mówisz -ważny jest plan a teraz obiecałam sobie,że nie wyjdziemy od niego póki nie dopytam o wszystko :)
Czemu nie wierzył w leczenie?
 
reklama
Ja miałam na cyklu sztucznym pierwsza stymulacja nie wypal za mało pęcherzyków miałam i dr zdecydowała że poczekamy miesiąc i zwiększyła mi wtedy dawki i poszło :) fajna ale czasem mnie denerwowala nie tłumaczyła dokładnie nie robiła pomiarów tak na szybko, i dlatego też zdecydowałam się na Lekarz u mnie w mieście który bada dokładnie mierzy tłumaczy pokazuje wszystko i wizyt trwają do godziny nie to co u nich 10 może min. Niby klinika ale nie mają nawet dla kobiet w ciąży monitorka żeby patrzeć sobie na dzidzie tylko jeden dla nich. Mój gin tak ma i ja sobie leżę i widzę mogę bobasa i on i to mi się podoba i dlatego też zmieniłam. A poza tym mam czesto infekcje i nie opłacało mi się jeździć co chwila na ZS też i dlatego ta zmiana. Ale jak będziemy decydowali się na następnego bobaska ro pójdę do dr. Znowu. Mam nadzieję że w końcu będziesz miała ten szczęśliwy dzień
To prawda z tym tłumaczeniem i czasem wizyt... niestety. Ale ja teraz będę walczyć o swoje...wcześniej mam wrażenie ,że trochę korzystał z mojej niewiedzy...Może przy takim nawale pacjentek wydaje im się,że pewne rzeczy są oczywiste dla nas...:(
 
Do góry