reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiem Ci ,że ja też mam mieszane uczucia.Mój M jest za to mega wkurzony na naszego doktorka...Dlatego taki bojowy nastrój na jutro no i zobaczę jak się zachowa Ciepiela.
On nie jest złym lekarzem ale czasem chyba warto żeby ktoś inny spojrzał na to nasze leczenie.
Nowe pomysły itd.
Powiedz mi jeśli to nie problem czym byłaś stymulowana?
 
reklama
Wyobraź sobie,że ja od paru dni mam 40 lat:( i kto tu może powiedzieć o starości.Ja czasu to już nie mam , a czasem myślę,że najlogiczniej byłoby złożyć broń i przyznać się do porażki.

Absolutnie Ci zabraniam-teraz w tych czasach rodzą nawet 50 tki :) najgorsze to się poddać!Musi się udać każdej z nas!
 
Czasami mam wrażenie,że to jest jakaś ich polityka.Ale myślę,że wiedzą co robią.Ja miałam 12 pobranych ,9 się nadawało zapłodniło się 7 a zostało 5. I też trzymali do 5 doby. A jak czytam tutaj to dziewczynki miały i dwudniowe podawane.

To nie do końca polityka ale tez doświadczenie i obserwacje embriologów. Trzeba pamiętać ze przy 5 dniowych dają większe szanse na powodzenie co nie przekreśla oczywiście sytuacji ze dwu dniowe nie dadzą rady . Po prostu taki 5 dniowy jest już bardziej podzielony i rozwinięty. Ja straciłam osobiście cztery zarodki trzydniowe a przy 5 dniowy odrazu była ciaza .
Wczoraj pixi wkleiła ten film warto zobaczyć naprawdę . Link do: Polka potrafi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyobraź sobie,że ja od paru dni mam 40 lat:( i kto tu może powiedzieć o starości.Ja czasu to już nie mam , a czasem myślę,że najlogiczniej byłoby złożyć broń i przyznać się do porażki.
kochana wiek nie gra roli moja ciocia jak urodziła swoja upragniona corke miała uwaga 47lat takze wiek nie ma znaczenia mała jest zdrowa i energiczna ..w czerwcu miała 4 latka oczywiscie ciocia cała ciaze musiała lezec i brała relanium ale cieszy sie macierzynstwem... no i przy dziecku sama odmłodniała :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam mocno kciuki za betę:) Wczoraj miałam pożegnalną kolację z szefem a mogłam mysleć tylko o tej Twojej becie :D O 1:30 dotarłam do domu i pierwsze co to forum a tam takie info z tym labo:(
Ty tyle o mnie nie myśl :-D
Może była zła próbka? Już mi się tak nie raz zdarzyło!
Chyba że przed beta nie Można brać heparyny? Ma ona jakiś wpływ na jakość próbki?
 
To nie do końca polityka ale tez doświadczenie i obserwacje embriologów. Trzeba pamiętać ze przy 5 dniowych dają większe szanse na powodzenie co nie przekreśla oczywiście sytuacji ze dwu dniowe nie dadzą rady . Po prostu taki 5 dniowy jest już bardziej podzielony i rozwinięty. Ja straciłam osobiście cztery zarodki trzydniowe a przy 5 dniowy odrazu była ciaza .
Wczoraj pixi wkleiła ten film warto zobaczyć naprawdę . Link do: Polka potrafi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak Kochana ,wiem ...a filmik widziałam :D ale tez co klinika i embriolog to opinia-niektórzy mówią,że lepsze warunki u mamy niż w labo :)
 
reklama
Do góry