reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to dla wsparcia startujemy razem [emoji6] jedynej co nam pozostało to chyba tylko pozytywne myślenie - ciężko ale musimy spróbować...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Oo super że nie startuje sama;-) ;) ja próbuje nie zwariować że stresu a o czekaniu na betę po transferze to nawet staram się nie myśleć heheh..nie wiem jak sobie poradzę z zastrzykami bo nie lubię igieł :hmm: mąż będzie musiał mi pomóc! Twoje pierwsze podejście do in vitro?
 
reklama
Weroniko staraj się podejść to tego jak to próby. Wierz , że uda Ci się jak nie za pierwszym razem, to kolejna próba będzie owocna. Rzadko zdaza się za pierwszym razem i z tym musisz się liczyc. Dbaj o siebie teraz,dieta , czytaj, chodź na spacery, sluchaj muzyki. Musisz się wyciszyć. Ja przed punkcja byłam akurat na zwolnieniu lekarskim na zatoki. Nawet oglądałam haha Emseralde, gdzie ja wogole nie oglądam żadnych seriali. Pierwsze niepowodzenie przerwałam dzięki mężowi, tym forum i przyjaciołom. Głowa do góry i trzymaj kciuki za mnie- w pon beta.
 
Weroniko staraj się podejść to tego jak to próby. Wierz , że uda Ci się jak nie za pierwszym razem, to kolejna próba będzie owocna. Rzadko zdaza się za pierwszym razem i z tym musisz się liczyc. Dbaj o siebie teraz,dieta , czytaj, chodź na spacery, sluchaj muzyki. Musisz się wyciszyć. Ja przed punkcja byłam akurat na zwolnieniu lekarskim na zatoki. Nawet oglądałam haha Emseralde, gdzie ja wogole nie oglądam żadnych seriali. Pierwsze niepowodzenie przerwałam dzięki mężowi, tym forum i przyjaciołom. Głowa do góry i trzymaj kciuki za mnie- w pon beta.
Dzięki za rady;-) ;) bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie!!!! Daj znać w poniedziałek jaki wynik!!!
 
reklama
Do góry