reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A no widzisz-lekarz to widział sens jak wyszła niedrożność ,bo tłumaczył,że tam jakiś płyn się wydziela,który wypłukuje zarodki...Potem jak na laparoskopii wyszło,że. mam bardzo dużo zrostów w całej jamie brzusznej(nie mogli dostać się nawet do jajników..) too jakoś ten temat ucichł a ja byłam taka podekscytowana całą tą stymulacją,że też nie ogarnęłam tego...Teraz to nie udane crio(ciąża biochemiczna) tez było z cyklu liczę na cud-bardziej ze względu na mojego M ,bo on jakoś boi się tego zamknięcia...na 30/10 mam wizytę i chciałabym wiedzieć jak najwięcej by już nie marnować kolejnych szans-zostały mi jeszcze dwie wczesne blastki i jedna 4.3.3...bo najlepsze oczywiście już za nami.

no to spróbuję to AH :)
Po ciazy biochemicznej to moze bardziej ruszylabym w strone diagnostyki immunologicznej... ale mogl to byc tez tylko przypadek i nastepnym razem sie uda? Ponoc po biochemicznej jest latwiej - moze macica w koncu ogarnia po co istnieje:D
 
reklama
Mój M bardzo się też cieszy, że mam Was i forum bo jasno powiedział, że zawsze będzie mnie wspierał i starał zrozumieć, ale pewne rzeczy, sytuacje i objawy są w stanie zrozumieć tylko kobiety (co mężczyźnie powie bulgotanie w macicy albo bol jak na okres :). A tak wie, że mogę się też Wam wygadać i widzi, że bardzo mi to pomaga.
To tak jak u mnie:) brawo oni!!
 
Dziewczyny,mam do Was jeszcze pytanie, trochę nie związane z tematem ale może któraś pomoże. Mialyscie może usuwania kiedy szóstkę (zęba)?. Bolalo, czy mialyscie potem jakieś problemy, bóle, itp. Pytam bo bede usuwala w piątek (7dc) a jak się uda przełożyć to we wtorek (4dc). I tak się zastanawiam czy to nie wpłynie negatywnie na mój organizm i przyjęcie Maluszka (po usunięciu zdarzają się chyba powikłania, mogą dostać jakieś bakterie,itp.). Przegadam to jeszcze z moją dr w poniedziałek (nie chce w weekend już do Niej pisać), ale może któraś z Was usunęła kiedyś takiego zęba i coś więcej jest w stanie napisać.
Ja usuwałam dwie ósemki przed rozpoczęciem stymulacji po usunięciu byłam 2 tyg na antybiotyku bo zeby były usuwane z tygodniowym odstepem.
Przed wizytą u stomatologa konsyltowalam się z lekarzem z kliniki i powiedział żeby jak najszybciej usunąć bo jakikolwiek stan zapalny może mieć wpływ na powodzenie in vitro.
 
Ja płakałam jak to oglądałam i troszkę zmienił mi sie pogląd na moje nadprogramowe komórki [emoji6]
A u mnie powolutku, od usg do usg, plamienia dalej występują, mdłości coraz bardziej doskwieraja ale cieszę sie z każdego "bekniecia" [emoji12]
A Ty kiedy spodziewany transfer?


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"

Ktory to Tydz JuZ [emoji7]?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny w następnym tygodniu zaczynam symulacje...czekałam na to bardzo długo..a teraz jestem tak przerażona że nie śpię po nocach. Tak strasznie boję się porażki...nie wiem jakie powinnam mieć nastawienie. Wkrecac sobie że na pewno się uda? Poratujcie radami!

Moze to glupie Ale od razu ok transferze glaskalam brzuch... czasem chyva potega podswiadomosci moze pomoc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny,mam do Was jeszcze pytanie, trochę nie związane z tematem ale może któraś pomoże. Mialyscie może usuwania kiedy szóstkę (zęba)?. Bolalo, czy mialyscie potem jakieś problemy, bóle, itp. Pytam bo bede usuwala w piątek (7dc) a jak się uda przełożyć to we wtorek (4dc). I tak się zastanawiam czy to nie wpłynie negatywnie na mój organizm i przyjęcie Maluszka (po usunięciu zdarzają się chyba powikłania, mogą dostać jakieś bakterie,itp.). Przegadam to jeszcze z moją dr w poniedziałek (nie chce w weekend już do Niej pisać), ale może któraś z Was usunęła kiedyś takiego zęba i coś więcej jest w stanie napisać.

Mialam usowany 15 lat temu
Distalam lek aby nie dostac zakarzenia bo dziura z tylu masakra byla ,plus goraczke dostalam jak narkoza opuscila... 3 dni i wrocilam na ziemie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry