reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja żeby ciągle nie myśleć , wróciłam do pracy. Już od dłuższego czasu po 22 poprostu padam. Jestem teraz bardziej wrażliwa i z byle powodu stają mi łzy w oczach. Niestety, to nasza ostatnia szansa. Trzeciego podejścia już nie będzie, bo nie mamy już mrozaczkow , kasy itd, itd a wiek też pozostawia wiele do życzenia. Boję się tego poniedziałku, sikacza wczesniej nie robię żeby się nie stresować. Leżę teraz , niedobrze mi, ale nie nakręcam , tłumacze sobie że to przez leki. I obym się myliła w tej kwestii:)
No u mnie też lipa, przed rozmrozeniem byłam posiadaczką 5 mrozakow, po rozmrazaniu został tylko jeden zarodek zdatny do transferu. Myślałam, że w razie wu, będzie coś jeszcze w zanadrzu, a zostałam bez zarodków i bez kasy i podobnie jak Ty to nasze ostatnie podejście.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam estrofem doustnie i dopochwowo. I plastry systen 50. Ostatnio plastrów nie miałam i zamiast estrofemu była Progynova doustnie a po dolozeniu na koniec estrofemu dopochwowo zaczęło endo trochę lepiej rosnąć. Dlatego teraz jednocześnie kilka form podania estradiolu próbujemy. Na wizycie ok.12dc dowiem się więcej. Będę miała też wtedy wyniki pozostałych badań więc wtedy się okaże czy coś jeszcze dajemy. Tak, dwa mrozaczki mamy i 8 komórek zamrożonych. Mam nadzieję ze u Ciebie szybko @ przyjdzie. Kiedy masz pierwszą wizytę u lekarza?
Kochana a drugi jakiej masz klasy??
Ja mam.wizytr 12 dc ale nastawiona jestem raczej na miesiac przerwy;-)
 
Tradycyjnie już dzień dobry kochane dziś mój 7dpt. Kropeczki powinny być już zagnieżdżone. Niestety oznak jakichkolwiek brak. Mam nadzieję że po prostu należę do tych kobiet które nie mają plemienia implementacyjnego choć kurde gdzieś słyszałam że przy in vitro większość ma bo przez leki i zastrzyki mamy mocno ukrwione endo i trudno nie mieć... No nic pozostaje czekanie....
Brak objawów to też dobry objaw! Pamiętaj! Ja Ci życzę abyś żadnej krwi przez kolejne 8 miesiecy nie widziala!! ;-)
 
Ja dziś w nocy wreszcie dostałam @, od poniedziałku leki do crio. Moja dr przeanalizowała moja sprawę z inną dr z kliniki i próbujemy działać każda strona na endo: plastry, doustnie i dowcipnie :) .
Wczoraj zadbalam tez o żeby, usunelam kamień, sprawdziłam wszystkie i jeszcze w nadchodzącym tygodniu muszę pilnie jeden wyrwać. Powiedziałam lekarzowi ze staram się o ciążę i stwierdził, że nie podejmie się leczenia bo jest to tylko strata moich pieniędzy (ok.2000zl) a jak nic nie zrobię a on z znienacka zacznie boleć to w ciąży prawie nic nie mogą pomóc (szczególnie w 1 i 3 trymestrze).
Oo to widze przygotowania pelna para:) super! Mysle ze teraz macica troche sobie przypomniala po co jest i nastepnego kropusia przyjmie goscinnie! Ale Wam dziewczyny zazdraszczam, ze mozecie tak z cyklu na cykl dzialac... ja mam chyba pecha o po kazdej probie wychodzi 3 miesiace przerwy, ciagnie sie jak flaki bleee
 
reklama
Do góry