reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Im bliżej finału, tym bardziej przeżywam. Leżę jeszcze w łóżku i planuję dzień, muszę wypełnić każdą minutę, żeby się nie zadręczac. Narazie to prócz leżenia nic mi się nie chce, bo poszłam spać koło 3 i jestem niedojebana. Jeszcze pogoda taka, że z domu nie wychodz.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dlatego nastepnym razem zamierzam chodzić do pracy do funkcjonować normalnie. My robimy wszystko co tylko mozliwe aby Kropki z nami zostaly... reszta to juz chyba tylko loteria... :/
 
Wiem że Ty dobrze wykorzystujesz ten czas i to jest najwazniejsze :-))
Cala noc chyba czytalam internet o tw klasyfikacje zarodkow... wiecie chyba jednak wole mniej wiedziec :-))
Mniej wiedziec to jest dobrze za pierwszym razem:) a potem niestety trzeba cos dzialac zamiast wyrzucac hajsik w bloto... mnie sie wydaje ze jak bedziesz brac po 2 to ktoremus napewno sie spodoba i zostanie.
 
Tradycyjnie już dzień dobry kochane dziś mój 7dpt. Kropeczki powinny być już zagnieżdżone. Niestety oznak jakichkolwiek brak. Mam nadzieję że po prostu należę do tych kobiet które nie mają plemienia implementacyjnego choć kurde gdzieś słyszałam że przy in vitro większość ma bo przez leki i zastrzyki mamy mocno ukrwione endo i trudno nie mieć... No nic pozostaje czekanie....
Ja też nie miałam plamienia.
 
Im bliżej finału, tym bardziej przeżywam. Leżę jeszcze w łóżku i planuję dzień, muszę wypełnić każdą minutę, żeby się nie zadręczac. Narazie to prócz leżenia nic mi się nie chce, bo poszłam spać koło 3 i jestem niedojebana. Jeszcze pogoda taka, że z domu nie wychodz.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Proponuje zaczac od dobrej herbatki, smacznego sniadania i jakiejs popierdzielonej komedii lub fajnej ksiazki, a co! Wolno ci;)
 
Ja żeby ciągle nie myśleć , wróciłam do pracy. Już od dłuższego czasu po 22 poprostu padam. Jestem teraz bardziej wrażliwa i z byle powodu stają mi łzy w oczach. Niestety, to nasza ostatnia szansa. Trzeciego podejścia już nie będzie, bo nie mamy już mrozaczkow , kasy itd, itd a wiek też pozostawia wiele do życzenia. Boję się tego poniedziałku, sikacza wczesniej nie robię żeby się nie stresować. Leżę teraz , niedobrze mi, ale nie nakręcam , tłumacze sobie że to przez leki. I obym się myliła w tej kwestii:)
Bardzo ,bardzo mocno kciuki trzymam! będzie dobrze! :)
 
0
 

Załączniki

  • WP_20171028_09_29_19_Pro.jpg
    WP_20171028_09_29_19_Pro.jpg
    703,3 KB · Wyświetleń: 223
Ostatnia edycja:
reklama
Proponuje zaczac od dobrej herbatki, smacznego sniadania i jakiejs popierdzielonej komedii lub fajnej ksiazki, a co! Wolno ci;)
Śniadanie wciagne chyba nosem, bo w brzuchu tak mi jeździ, że aż mi nie dobrze. Sobota to u mnie raczej roboczy dzień, ale na wieczór jakiś maraton filmowy sobie z M załączymy. Teraz już dłuższe wieczory. DZIŚ ZMIANA GODZINY DZIEWUSZKI, jutro kimamy dłużej.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry