reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
aha czyli tragedi nie ma .. myslisz ze sie uda z takimi ? bo za niedługo transfer i mam jakies obawy nie wiem skad noni jeszcze ta prolaktyna podwyzszona znow...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
asiu ,ale to byl transfer z wrzesnia,teraz beda nowe rozmrazac i trzeba niestety odczekac ,jak beda sie te zarodki zachowywac.nie wyglada zeby w nich lezal problem,moze po prostu pech.Mysl pozytywnie,masz ladne zaplecze.Bedziesz miala cos do tlumaczenia,mozesz mi na pr.wyslac.pomoge ci to ogarnac:tak:
 
A który to u Ciebie dpt i iludniowy zarodek? Może jeszcze za wcześnie? I po ci ten ovitrelle teraz? Nie dostałam po becie.

Kurde nie wierzę że się nie udało. Gdzie te 30 % udanych transferów jak tu mamy ciągle negatywne bety? :(
7dpt, 2 zarodki 2 dniowe. Dziewczyny ovitrelle nie jest tylko i wyłącznie na pęknięcie pęcherzyków. Wpływa tez korzystnie na betę.
Myślicie, że mogę sama sobie zwiększyć dawkę luteiny z 3x2tab 100 do 3x3tab ? Czy to nie zaszkodzi?
 
Kochana ale jakim cudem Ty chcesz żeby wyszła Ci beta dwudniowych zarodków w 7dpt? Skoro one jeszcze nawet hcg nie zaczęły produkować. Dopiero dziś zakończył się proces implementacji.
Czekam do wtorku na kolejną betę.
Idę tak jak mi każe moja doktorka. Kazała robić betę to zrobiłam.
 
reklama
7dpt, 2 zarodki 2 dniowe. Dziewczyny ovitrelle nie jest tylko i wyłącznie na pęknięcie pęcherzyków. Wpływa tez korzystnie na betę.
Myślicie, że mogę sama sobie zwiększyć dawkę luteiny z 3x2tab 100 do 3x3tab ? Czy to nie zaszkodzi?

Jak dla mnie to za wcześnie ta beta była robiona. Raczej nic nie miało prawa wyjść. Trzeba poczekać jeszcze troszkę i wtedy jak zrobisz to będzie już super wysoka.
 
Do góry