reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiesz muszą jeszcze przeżyć rozmrażanie... u mnie tak było przed drugim crio.. tzn zadzwonili że zarodek przestał się rozwijać, a potem właśnie,że zdegenerował... :/
A może właśnie po to je trzymają abo zrobić transfer który trwa chwilę i skasować nas na kolejne 2 tysie...? :/

Kochana, ja miałam podawane wcześniej (3 razy) piękne blastki. Teraz zostaly mi dwie 4.2.2. to chyba wg Waszego nazewnictwa 4BB (czyli tylko odrobinę lepsze niż Twoje). I nikt mi nigdy nie zasugerował, że nic z nich nie będzie. I przyznam, że nawet taka myśl mi nie przeszła przez głowę. Ja już Je traktuje jak moje dzieci i nigdy w Nie nie zwatpie. To, że może są troszkę słabsze niż inne to normalne (nie wszyscy są tacy sami), mają czas żeby nadrobić jak już będą w brzuszku. Spróbuj do tego tak podejść.
 
reklama
Ale z tych oznaczeń wynika że wszystkie sa blastkami tylko różnej jakości. Mówiłaś, że było 6 zarodków - jeden miałaś transferowany i tu podałaś klasy czterech pozostałych - brakuje mi jeszcze jednego ;) Kochana CC to najsłabsza klasa zarodków transferowanych, czyli takich, które dają realne szanse na ciążę, mogą być jeszcze np DD i tych już się nie transferuje, bo nie dają ciąż. Czyli masz jeszcze 2 realne szanse na ciążę i to bliźniaczą. Nie możecie się załamywać, ale i nie musicie się nastawiać za bardzo - po prostu wykorzystaj te szanse, które teraz jeszcze macie i potem będziecie się zastanawiać co dalej. Jeśli nawet by się nie udało to i tak jakoś szybciej ci czas zleci do następnej stymulacji. A może jednak chciałabyś i tym brzdącom jeszcze jakoś dopomóc i zrobić te podstawowe badania immuno? Wiem, że się powtarzam, ale przynajmniej będziesz mieć pewność, że to "wina" zarodków, a nie tego, że twój organizm dodatkowo je zwalcza. Jak nie dostałaś jeszcze @ to tym lepiej, bo wyniki dostałabyś jeszcze minimum tydzień a może nawet 2 przed transferem i można by było coś jeszcze zrobić, żeby pomóc maluchom :)

Z tymi badaniami to popieram. Ja jeden wynik już wczoraj miałam, wyszedł dobrze i naprawdę sprawił mi radość. I teraz z niecierpliwością czekam na kolejne :)
 
Kochana, ja miałam podawane wcześniej (3 razy) piękne blastki. Teraz zostaly mi dwie 4.2.2. to chyba wg Waszego nazewnictwa 4BB (czyli tylko odrobinę lepsze niż Twoje). I nikt mi nigdy nie zasugerował, że nic z nich nie będzie. I przyznam, że nawet taka myśl mi nie przeszła przez głowę. Ja już Je traktuje jak moje dzieci i nigdy w Nie nie zwatpie. To, że może są troszkę słabsze niż inne to normalne (nie wszyscy są tacy sami), mają czas żeby nadrobić jak już będą w brzuszku. Spróbuj do tego tak podejść.
Tak masz racje. Juz sie troche ogarnęłam. Moga mnie zaskoczyć moje maluchy! Walczymy dalej ;-) @ już przyszla?
 
reklama
Tak :-) [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Bola jajniki... coraz wieksze pecherzyki, coraz wiecej puregonu. Na brzuchu siniak na siniaku.
Lekko nie jest...! Ale w koncu sie doczekam! Musze :) choc ja podchodze z rezerwa - jak bylam raz naturalnie w ciazy to stracilam ja w 13 tyg, wiec jesli sie uda teraz to dlugo bede sie bala.. im wiecej kciukow tym lepiej :)))

Czy myslicie, ze ten niski estradiol moze skomplikowac sprawe?
 
Do góry