reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miałam siły przez chwile i znowu opadly... jestem po roznowie z dr. Zostalo 5 zarodkow ale jak to sama dr bez szału.... :-(
To juz bym wolała aby nie dotrwały do tej 5 dobry... jak to mozliwe ze wszystkie dotrwaly ale wszystkie sa slabe...???!!! ***** dlaczego?
Jedna blastocysta 1 na 5 dobe to lipa...
Kolejne:
4 BC
4 CC
4 CC
3 CC
Ja nie wiedzialam jakiej sa klasy i nawet wiedziec nie chcialam.Powiedzieli mi przed transferem ze sie ladnie rozmilil i tyle.
A jeszcze cie te slabsze moga zaskoczyc
 
Mi póki co dr mowila ze przy blastkach nie robia... :/ no moze wrócę znowu do tego pytania jak bede u niej. Tylko sie zastanawiam czy jak bedzie w najblizszym cyklu owulacja to ryzykowac na naturalnym czy poczekac i działać na sztucznym :/
U mnie taka decyzję podjęli po rozmrożeniu...
Co do cyklu to Ci nie pomogę. Przemyśl to sobie na spokojnie
 
Dziewczyny jak to jest z piciem kawy po transferze? Ogólnie już dłuższy czas nie piję, ale dziś tak cały dzień strasznie leje, mam jakiegoś nieuzasadnionego nerwa i tak sobie myślę, że kubek kawy rozpuszczalnej z mlekiem trochę by ukoił tą negatywną aurę. Mogę?
Jedna naprawdę nie zaszkodzi[emoji6]

---29tc---
 
Odnośnie AH mój lekarz jest raczej sceptyczny... owszem może pomóc ale czasami jest jeszcze gorzej. Bo bardzo łatwo można ich uszkodzić. Jeśli chodzi o to uszkodzenie endimetrium to rzeczywiście trzeba odczekac jeden cykl po... Ale ja się nie zdecydowałam, bo to w sumie też nie zwiększa aż tak bardzo szans, nikt nie mówi że po tym się uda.
 
reklama
@Nadzieja78 jak wizyta? :-)

Wlasnie weszlam do domu. Padnieta po podrozy.
Wizyta dosc dobrze. 7 pecherzykow rozwija sie preznie, z tego trzy sa juz calkiem duze :) Endo juz w zasadzie gotowe. Jedyny problem to nadal estradiol :( 8 dzien stymulacji i 388.
Mam znowu podniesiona dawke puregonu. Nastepna wizyta w poniedzialek. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.
Dzien mnie nie bylo a tu tyle czytania :)
 
Do góry