reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dodam ze pije kawe nosze 7.5 kg corke bo placze zabkuje, stres bo inny kraj wiadomo przezywki sa a ta ciaza to serio cud nad cudami
1509121670-be02c10b170d7c86-aaaaaa.jpeg


Zycze kazdej tak naprawde [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję
 
reklama
Dodam ze pije kawe nosze 7.5 kg corke bo placze zabkuje, stres bo inny kraj wiadomo przezywki sa a ta ciaza to serio cud nad cudami
1509121670-be02c10b170d7c86-aaaaaa.jpeg


Zycze kazdej tak naprawde [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No wlSnie to jest cud nad cudani!! Dla mnie na ta chwilę udane in vitro rowniez jest cudem... mam nadzieję że odrobinę cudu doczeka każda z nas!!
 
Kochane niezastąpione dziewczynki mam pytanie.
dziś 11dpt,3 dniowy zarodek podany,przed chwilą właśnie zauważyłam że zaczęłam plamić pytanie brzmi czy to pózna implantacja a może jednak przyszła @ ?
Dodam że zażywam nadal duphaston 2x1, luteina dowciapnie 3x1 ,estrofem 1x1 i clexsane ale wczoraj już nie wstrzykiwałam. I tak się zastanawiam czy pomimo brania tych tabletek mogła już przyjsc @ ?
 
Kochane niezastąpione dziewczynki mam pytanie.
dziś 11dpt,3 dniowy zarodek podany,przed chwilą właśnie zauważyłam że zaczęłam plamić pytanie brzmi czy to pózna implantacja a może jednak przyszła @ ?
Dodam że zażywam nadal duphaston 2x1, luteina dowciapnie 3x1 ,estrofem 1x1 i clexsane ale wczoraj już nie wstrzykiwałam. I tak się zastanawiam czy pomimo brania tych tabletek mogła już przyjsc @ ?

Żywa krwią ? Ja tak miałam z 3 dniowymi na naturalnym ze dostałam okres przed 14 dniem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry