reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
I pewnie więcej było ciąż w przypadku jednej Blastki 6AA niż z 4 CC :-(
Przepraszam za ten monolog ale mnie to rozwaliło dziś na maxa... wierzyłam,że chociaż 2 będą "dobre"

Kochana 6aa to tu nigdy nie widziałam [emoji15] a jak Adusia pisze 4 bc to jej dzieciaczek. Wydaje mi sie ,ze niepotrzebnie sie stresujesz i zamartwiasz rzeczami nad którymi nie masz w tej chwili wpływu. Moze lepiej skupić sie na tym,żeby jak najlepiej przyjąć swoje blastki czyli spokojna głowa i moze jakieś dodatkowe badania( immunologia)?


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Kochana 6aa to tu nigdy nie widziałam [emoji15] a jak Adusia pisze 4 bc to jej dzieciaczek. Wydaje mi sie ,ze niepotrzebnie sie stresujesz i zamartwiasz rzeczami nad którymi nie masz w tej chwili wpływu. Moze lepiej skupić sie na tym,żeby jak najlepiej przyjąć swoje blastki czyli spokojna głowa i moze jakieś dodatkowe badania( immunologia)?


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Pewnie macie racje. Tylko strasznie trudno uwierzyc... przynajmniej na ta chwilę...
 
I pewnie więcej było ciąż w przypadku jednej Blastki 6AA niż z 4 CC :-(
Przepraszam za ten monolog ale mnie to rozwaliło dziś na maxa... wierzyłam,że chociaż 2 będą "dobre"

Ja miałam zamrożona 4AA i ona się wykluła po rozmrożeniu i stała się 5AA i u mnie embriolog mowila ze to Max ile się raczej osiąga wiec nie wiem czy ktoś miał tutaj 6AA . Także inaczej wyglada rozmowa z embriologiem a inaczej z lekarzem . Myśle ze stadium 5 doby już jest super a reszta to ta naprawdę będzie się działa w Tobie i ty musisz tak naprawdę teraz zadbać o to by przygotować się jak najlepiej do transferu .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie macie racje. Tylko strasznie trudno uwierzyc... przynajmniej na ta chwilę...
Kochana ja nawet nie eiem jakiej klasy miałam zarodki .... i mam ten ostatni... wiem tylko tyle że osiągnęły stadium blastocydy w 5 tej dobie a teraz przed tym transferem chyba już nie chce wiedzieć... masz 5 zarodeczkow to jest super wynik
 
Kochana słaby zarodek tzn jaki...? Pamiętasz??
I co u Was było przyczyną in vitro??

Nie pamietam to byko poltora roku temu a teraz to JuZ wigole mam inny mozg

Pamietam tylko ze mialam miec podana blastke a dr w 2 dobie zapytaj czy moze podac dwa w 3 dobie ,

Wiesz bedac teraz w tej cudem ciszy naturalnie mysle sobie ze bez sensu mi zrobino ivf bowiem problem byl tylko wysoki tsh 3,49 bralam thyrox i przed transferem 1.90 zamiast mi dac moze szanse Po leku to oni od razu ivf bo ze jestem teraz w ciszy zapl naturalnie tak to tlumacze....

No Ale tak czy siak zarodki nie byly dobrej jakosci ( tak mi powiedzial )


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asiu,mowiac krotko:zamrozili 12 zarodkow 2 komorkowych i 1 jedno komorkowy w PN stadium czyli Pro Nucleus czyli dopiero zaczynajaca sie dzielic.1.9 rozmrozili 2 zarodki ktore po 3 dniach osiagnely stadium : 8 komorkowe i 10 komorkowe,ten drugi zarodek byl kompatujacy czyli zlewajacy,jest to stadium przejsciowe przed morula.Morula powinien byc 4 dnia.Dobrze rokujace,zwlaszcza ten drugi.
witam dziewczyny ja juz w domu to z ostatniego criotransferu opis zarodka.. jakbyscie zerkły bo ja nic z tego nie rozumie
1509111361-1604b3cae94614cd-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie pamietam to byko poltora roku temu a teraz to JuZ wigole mam inny mozg

Pamietam tylko ze mialam miec podana blastke a dr w 2 dobie zapytaj czy moze podac dwa w 3 dobie ,

Wiesz bedac teraz w tej cudem ciszy naturalnie mysle sobie ze bez sensu mi zrobino ivf bowiem problem byl tylko wysoki tsh 3,49 bralam thyrox i przed transferem 1.90 zamiast mi dac moze szanse Po leku to oni od razu ivf bo ze jestem teraz w ciszy zapl naturalnie tak to tlumacze....

No Ale tak czy siak zarodki nie byly dobrej jakosci ( tak mi powiedzial )


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dodam ze pije kawe nosze 7.5 kg corke bo placze zabkuje, stres bo inny kraj wiadomo przezywki sa a ta ciaza to serio cud nad cudami
1509121670-be02c10b170d7c86-aaaaaa.jpeg


Zycze kazdej tak naprawde [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry